Reklama Google


Tajemniczy Klient

Tajemniczy Klient Strona internetowa - oferta ośrodka badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w wykonaniu programów precyzyjnie dobranych do specyfiki klienta. Oferta badań prowadzonych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera badania ilościowe - internetowe, PAPI, CATI, klasyczne badania jakościowe - IDI, FGI, copy-test jak i specjalne typy badań typu np. Desk Research, badanie czytelności ulotki czy Mystery Shopping - . Firma dysponuje siecią badawczą o zasięgu ogólnopolskim, a także współdziała ze ośrodkami fokusowymi. Firma PBJ Badania Marketingowe prowadzona jest przez zespół socjologów od lat zajmujących się zawodowo badaniami rynku. Oferta PBJ to pełen pakiet badań marketingowych przygotowanych dla firm. Przystosowujemy metodologię badawczą do problemu i definicji rynku lub towaru.

Szczegóły strony www.pbj.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pbj.com.pl:

Tajemniczy Klient

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog stron www »

  Katalog stron www

  Prezentujemy kolejny katalog witryn internetowych znajdujący się pod adresem know-how.com.pl. Dlaczego taki adres ? Dlatego bo my wiemy jak najlepiej rozreklamować Twoją witrynę. Po co powinieneś dodać recenzję swojej strony do naszego katalogu ? Dlatego, że jest co najmniej wiele powodów. Po pierwsze nasz spis charakteryzują bardzo korzystne wskaźniki takie jak PR lub też liczba linków przychodzących, które sprawią, że Twój wpis przełoży się na wyższą pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.W drugiej kolejności nasz katalog jest uporządkowany i doglądany, co gwarantuje, że za jakiś czas nie stanie się siedliskiem spamu. W przypadku jeśli jeszcze się zastanawiasz to dodamy jeszcze, że swój wpis możesz umieścić absolutnie za darmo. Oczekujemy na Twoją witrynę. Ocenimy ją nie później, niż w ciągu dwunastu godzin. Dołącz do nas już teraz.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kubki reklamowe »

  Kubki reklamowe

  Kubki z nadrukiem przynależą do grupy gadżetów używanych w marketingu charakteryzujących się najlepszą skutecznością marketingową. Ich skuteczność marketingowa polega na ich szczególnej praktyczności i długowieczności. Porcelitowe kubki reklamowe nie są tylko jednorazowymi podarkami. Porcelitowe kubki z nadrukiem to szczególnie pożyteczne podarki. Normalne prezenty marketingowe takie jak breloczki reklamowe czy też długopisy reklamowe szybko się zużywają, natomiast szklane kubki reklamowe z nadrukiem używane są przez obdarowanego kilka razy dziennie. Kubek z nadrukowaną reklamą często bywa też podziwiany przez bliskich znajdujące się w otoczeniu posiadacza porcelitowego kubka z nadrukiem.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Modne Ulotki Kielce Kraków »

  Modne Ulotki Kielce Kraków

  Ulotka jest bez wachania najlepszą i najtańszą sposobem dojścia do klienta bezpośredniego. Kluczową cechą występującą za efektywnością ulotki jest jej uniwersalność, jak również szybkość również na etapie przygotowania jak i wytwarzania.

  Ulotki Kielce Kraków reklamowe, to obecnie jedna z szczególnie fundamentalnych i znanych sposobów komunikacji marketingowej. Dzięki ulotkom, mają Państwo szansę na szybkie, niedrogie i błyskotliwe dojście do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

  Wykonujemy drukowanie ulotek Kielce Kraków w ogromnej palecie formatów A3, A4, A5, A6, DL, 2xDL, jednostronne, dwustronne, składane, foliowane. Jakość produkowanych przez nas druków zawsze jest na ogromnym szczeblu a ich cena jest dogodna dla każdego właściciela firmy. Jakość druku offsetowego jest dużo wyższa od wydruków z typowej drukarki cyfrowej lub plotera.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porządne Parasole Reklamowe »

  Porządne Parasole Reklamowe

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą na parasolach zapraszamy do współpracy.

  Parasole reklamowe z marką przedsiębiorstwa to wspaniały sposób reklamy Państwa firmy.

  Te gadżety nigdy nie wychodzą z obiegu, a łatwość wykonania druku oraz niebanalny pomysł powodują, że raz za raz więcej firm decyduje się właśnie na taki sposób reklamy.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • oklejanie samochodów wałcz »

  oklejanie samochodów wałcz

  Każdy komu potrzebna jest dobra agencja reklamowa Wałcz nie powinien mieć żadnego problemu z jej znalezieniem. Zazwyczaj klienci wybierają takie, które są w stanie spełnić ich wszystkie wymagania i oczekiwania. Bez względu na to czy chcą mieć wykonane billboardy Wałcz, czy też preferują inne formy reklamy, ich wykonanie przez agencję Imagedekorus nie jest w zasadzie żadnym problemem. Pozostaje w zasadzie jedynie kwestia ceny, jaką klient chce za reklamę zapłacić, tutaj zaś firma umożliwia jej indywidualne ustalenie z każdym klientem, co na pewno dla wielu osób jest bardzo korzystne.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama kielce »

  Reklama kielce

  Szukasz firmy która skutecznie wspomoże wizerunek marketingowy Twojego przedsiębiorstwa? Nie mogłeś lepiej trafić! Agencja reklamy Kielce QSmedia oferuje najwyższą jakość produktów, fachowe doradztwo, dogodne terminy oraz bardzo atrakcyjne ceny.

  Jako drukarnia Kielce wykonujemy kompleksowe zamówienia począwszy od druku materiałów reklamowych do formatu B1 (katalogi, foldery, plakaty), wykonania gadżetów reklamowych (smycze, kubki, długopisy, pendrive, podkładki pod mysz, segregatory itp.), reklamę wizualną, wizytówki, tworzenie stron www, ulotki, doradztwo unijne po dostarczenie gotowego wyrobu pod wskazany adres.

  QSmedia to najlepsza reklama Kielce może wykreować materiały promocyjne czy reklamowe dla, dosłownie, każdej branży. Wykonujemy najwyższej jakości druki reklamowe aż do formatu B1. Oprócz tradycyjnych materiałów drukowanych wykonujemy również opakowania na elektroniczne nośniki danych. Dostarczamy druki które świetnie się prezentują, a dzięki temu doskonale spełniają swoją rolę.

  Badania rynkowe przeprowadzone w 2008 roku dowiodły, że gadżety reklamowe są jedną z najskuteczniejszych metod marketingowych. 84% z osób biorących udział w badaniu stwierdziło, że po otrzymaniu gadżetu reklamowego zapamiętało umieszczoną na nim nazwę. 42% z nich przejawiało, mniejsze lub większe, pozytywne odczucia względem firmy reklamowanej. Natomiast znakomita większość (62%) respondentów było gotowych nawiązać z tą firmą współpracę.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Biznesowe, Negocjacje w biznesie, Badania Tajemniczy Klient »

  Szkolenia Biznesowe, Negocjacje w biznesie, Badania Tajemniczy Klient

  Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy Klient/Mystery Shopper. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania. Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Aby prawidłowo ocenić postawę pracowników, ich umiejętności, prowadzenie rozmów z klientami, aby dokonać prawdziwie obiektywnej oceny potrzebni są audytorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz określone cechy charakteru, gwarantujące ten obiektywizm. Wiarygodność wyników - otrzymane wyniki podlegają 3 poziomom wewnętrznej weryfikacji, zanim w formie raportu i Kart Audytów zostaną dostarczone Klientowi. Wartość dodana - w ramach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie dajemy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych usług. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po wykonanym badaniu tworzymy raport, który odsłania mocne oraz słabe strony procesów sprzedażowych. Na podstawie wyników realizujemy program doradczy.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Katowice »

  Agencja interaktywna Katowice

  Każdy biznes w współczesnych czasach musi posiadać stronę internetową. Wynika to z faktu iż niemal każdy kto ma tylko dostęp do komputera i sieci, właśnie w sieci poszukuje informacji o instytucjach. Nasza agencja kreatywna stworzy dla ciebie, kreatywną i interaktywną stronę internetową. gigantyczny nacisk kładziemy na jej intuicyjność i oprawę graficzną gdyż to od tych składników zależy czy Klient skontaktuje się z Tobą. Dodatkowo zajmujemy się również pozycjonowaniem stron w sieci. Nie tylko wykreujemy dla ciebie stronę ale i pokażemy ją światu, dzięki temu Klienci sami będą docierali do twojej instytucji z zamówieniami. Każdy biznes w dzisiejszych czasach musi dysponować stronę www. Wynika to z faktu iż niemal każdy kto ma tylko dostęp do desktopa i internetu, właśnie w internecie szuka informacji o firmach. Nasza agencja kreatywna stworzy dla ciebie, inspirującą i interaktywną stronę www. wysoki nacisk kładziemy na jej interaktywność i oprawę wizualną gdyż to od tych składników zależy czy Klient skontaktuje się z Tobą. Również zajmujemy się również podnoszeniem pozycji witryn w sieci. Nie tylko utworzymy dla ciebie stronę ale i pokażemy ją światu, wskutek tego Klienci sami będą docierali do twojej organizacji z zapytaniami ofertowymi. Niemal każda firma w dzisiejszych czasach powinna być wyposażonym stronę internetową. Dzieje się tak dlatego iż niemal każdy kto ma tylko dostęp do desktopa i internetu, właśnie w internecie szuka informacji o instytucjach. Nasza agencja kreatywna stworzy dla ciebie, nowoczesną i interaktywną stronę internetową. obfity nacisk kładziemy na jej interaktywność i oprawę wizualną gdyż to od tych składników zależy czy Klient skontaktuje się z Tobą. Ponadto zajmujemy się również podnoszeniem pozycji stron w internecie.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telebimy wynajem »

  Telebimy wynajem

  Istotą reklamy jest przyciąganie Klientów. A nic nie przyciąga lepiej niż barwny film czy obraz, wyświetlany na wysokiej jakości wyświetlaczu. Mnóstwo badań wykazuje, że nowoczesne reklamy są atrakcyjniejsze od tych w wersji papierowej. Doskonałą sposobność prezentacji swoich produktów, czy usług dają nam dziś ekrany LED. W naszej pracowni odkryjesz wewnętrzne ekrany LED i zewnętrzne telebimy o różnorodnych właściwościach wyświetlaczy.

  Sprzedaż ekranów LED to to istota naszej firmy. Parę lat temu zaczęliśmy się pasjonować tą nowoczesną technologią. Obecnie każdego roku sprzedajemy kilkadziesiąt ekranów LED, całkowicie dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Oferowane przez nas ekrany ledowe są doszlifowane w najmniejszym calu. To bardzo efektywne urządzenia, które przedstawiają spektakularne efekty wizualne w dzień jak i w nocy.

  Jako ceniony producent ekranów LED prowadzimy także usługi serwisowe. Poprawiamy wydajność ekranów i dokonujemy precyzyjne badania techniczne. Nasi partnerzy mogą liczyć na kompleksowy serwis ekranów, oraz na dokładne, co roczne przeglądy ekranów. Dysponujemy częściami zamiennymi, co powoduje, że usługa serwisowa wykonywana jest natychmiastowo.

  Ekrany LED to urządzenia o bogatych możliwościach. Używane są nie tylko w trakcie imprez masowych, ale również jako narzędzie marketingowe. Oprócz ekranów LED sprzedajemy także mocne konstrukcje, jak i komfortowe skrzynie transportowe. Po za tym oferujemy także bandy LED i kioski multimedialne. Nowoczesne technologie są blisko Ciebie.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • 1. Ortmedical – profesjonalne badania rynku medycznego »

  1. Ortmedical – profesjonalne badania rynku medycznego

  1. Ortmedical to portal tematyczny podejmujący w sposób kompleksowy tematykę badań w obszarze medical market research. Dzielimy się cenną specjalistyczną wiedzą, obejmującą takie zagadnienia jak badania obserwacyjne, kliniczne, a także statystyczne. Nasze doświadczenie w branży badania rynku medycznego sięga już kilkunastu lat, dlatego publikowane artykuły na portalu obejmują jedynie rzetelną i wartościową wiedzę. Poruszamy także tematykę badań dla farmacji – z angielskiego pharmaceutical market research. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj i poszerzaj swoją wiedzę w zakresie badań rynku medycznego. Możesz także zlecić nam realizację tego rodzaju pomiarów. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że na pewno uzyskasz wartościowe wnioski. Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Na pewno Cię nie zawiedziemy!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »