Reklama Google


Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • Gry PC »

  Gry PC

  Sklep internetowy z grami komputerowymi i oprogramowaniem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży. Polecamy w ciągłej sprzedaży gry dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, w tym lubiane przez dzieci na całym świecie serie gier z Adibu, Koziołkiem Matołkiem, Bolkiem i Lolkiem i wiele, wiele więcej. Gry dla przedszkolaka odpowiednio dobrane do wieku dziecka, obok wartości czysto rozrywkowych umożliwiających doskonałą rozrywkę przez wiele godzin, dostarczają również dziecku istotnych wiadomości na temat otaczającego je świata - spełniają więc zarazem zadania edukacyjne. Bardzo ważne na tym etapie jest jednak odpowiednie dopasowanie poziomu zaawansowania gry zarówno do wieku dziecka, jak i do jego stopnia rozwoju intelektualnego, który najlepiej mogą ocenić jedynie rodzice lub bezpośredni opiekunowie. Niewłaściwe dostosowanie poziomu gry przyniesie niewątpliwie skutek odwrotny od oczekiwanego - dziecko zamiast doskonale się bawić będzie grą znudzone, i to w obydwu sytuacjach, zarówno gdy dziecku poznającemu dopiero otaczającą go rzeczywistość uruchomimy grę zbyt poważną, przeznaczoną raczej dla starszych dzieci, jak i odwrotnie - gdy dziecku posiadającemu już pewną wiedzę uruchomimy grę przeznaczoną dla najmłodszych.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - arkusz organizacyjny »

  Vulcan - arkusz organizacyjny

  Vulcan jest twórcą oprogramowania dla szkół. Rozwiązania te wspomagają zarządzanie jednostkami na różnych poziomach. Jest to sprawdzone oraz oryginalne oprogramowanie komputerowe, które wdrażane jest przez najlepszych ekspertów. Sprawdź jak proste staje się tworzenie planu lekcyjnego, zobacz jak swobodnie można zarządzać stopniami za pomocą dzienniczka elektronicznego. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik online »

  Słownik online

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Szkoły policealne

  Spora liczba Szkół Policealnych prowadzi nauczanie na kierunku stylizacja oraz ochrona środowiska. Zajęcia dydaktyczne w szkole Policealnej Edukacji Menedżerskiej i Technicznej prowadzone są przez doskonałych nauczycieli. Jeżeli musisz się przekwalifikować lub uzyskać gruntowne umiejętności w swym zawodzie rozpocznij edukację w jednej z najlepszych szkół policealnych w swym mieście. Zdobądź kwalifikacje i stań się fachowcem w swojej dziedzinie. Szkoły policealne nęcą uczniów świetną lokalizacją oraz konkurencyjną ceną. Na pogłębianie wiedzy nigdy nie jest za późno. Pełna i zawsze aktualna oferta najważniejszych szkół policealnych takich jak Policealne Studium Plastyczne "Collage".

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja w szkole jest ważna »

  Edukacja w szkole jest ważna

  Nie odda się ukryć, że że wszystek biznesmen chciałby być stuprocentową gwarancję, że robi słuszną decyzję odnośnie przyszłego rozwoju jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu trudna do zrealizowania. W obecnych okresach w sumie istnieje naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród tego aspektu. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w dany system i jakie plusy będą się z ostatnim wiązać. Podejmowanie nawet bardzo zdaje.sixth.biz istotnych decyzji nigdy nie musi istnieć aż tak ważne, jeżeli tylko osoba odpowiedzialna za ten element postawi na profesjonalną pomoc. Nie da się ukryć, iż w większych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni strategiczną rolę.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • angielski dla dzieci »

  angielski dla dzieci

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Obecnie w większości ogłoszeń o pracę wśród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. Przeważnie tym wymaganym językiem jest angielski. Z czego to wynika? W dużej mierze z dołączenia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze stosunki z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość osób wyjeżdża do pracy na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest wymagany do codziennej komunikacji. Toteż angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swe pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można spotkać oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Wielokrotnie angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - rzecz jasna jest to uzaleznione od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.angielski24.com »

  www.angielski24.com

  Każdy z osobna z na pewno zna jak liczące się jest wychowanie a po pewnym czasie etat. Uczniowie mają wiele zadań. Jeżeli chodzi o edukacją Polska jest w czołówce. Poniektórzy nawet sobie nie radzą w tym dzisiejszym wyścigu. W języku angielskim ważną rolą jest zasób leksykalny np.: edukacja. kluczowe jest podobnie gramatyka w tym czasy takie jak Present Simple. To wszystko jest do dyspozycji za zero złotych na wortalu językowym Angielski24.com. Osoby które sobie nie radzą z nauką poszukują korepetytorów. Jeżeli jesteś z Suwałk odwiedź wortal http://www.s-ki.pl/ogloszenia. Zamieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne. Gwarantujemy skuteczność gdyż odwiedzają nas setki osób. Jeżeli szukasz tanich połączeń na trasie Suwałki ? Warszawa pomocny będzie się ten portal. Informacje o cyrkach dostępne są na stronie http://www.cyrk.info.pl. Wiele użytkowników zadaje sobie pytanie na jakiej stronie dodać ogłoszenie. Na co powinno się uważać. Istotne jest że jest wiele oszustw. U nas znajduje się także informator jak sprzedawać przez internet. Zobacz serwis ogloszenia.elk.info.pl. To tutaj są oferty z tego miasta.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiedza »

  Wiedza

  Jeżeli interesujesz się nauką oraz technologią, a dodatkowo doniesieniami naukowymi to niewątpliwie zaciekawisz się serwisem naukowym Nauka.money.pl. Portal ten kumuluje ciekawe informacje z dziedziny nauki oraz dodatkowo streszczenia badań naukowych. Portal zawiera także kilka przydatnych zbiorów jak np. zestawienie lerarstw czy też zbiór przykładów matematycznych. Ludzie, którzy chcieliby podyskutować z innymi na tematy naukowe mogą korzystać z dostępnych grup dyskusyjnych. O ile interesuje cię grupa dyskusyjna kosmos, grupy dyskusyjne albo grupa dyskusyjna kosmos to masz prawo dotrzeć do ludzi, którzy, też się tym interesują.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja niepełnosprawnych »

  Edukacja niepełnosprawnych

  Przyjść na świat z upośledzaniem... trudna sprawa, ale nie można załamać rąk. Rehabilitacja dzieci czyni cuda. Zajmiemy się tym. A jeszcze i to mało ? edukacja niepełnosprawnych to też nasze zadanie. Przecież szkoła specjalna nie może tylko rehabilitować. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" ? zajmujemy się jednym i drugim. Nie załamuj rąk ? dziecku nas rozkwitnie.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grafika reklamowa studia podyplomowe »

  Grafika reklamowa studia podyplomowe

  Wyższa Szkoła Europejska to niepubliczna szkoła, która mieści się w Krakowie. Na uczelni znajdą Państwo wiele ciekawych kierunków m. in. Behawiorystyka zwierząt, Coaching kariery, E-learning, Grafika reklamowa. Studenci w trakcie edukacji będą mogli zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie w edukacji i zawsze służą swoją fachową pomocą. Wszystkie laboratoria na uczelni są kompleksowo wyposażone i pomogą w zdobywaniu nowej wiedzy. Absolwenci uczelni bardzo sobie chwalą poziom nauczania oraz zajęcia dodatkowe. Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia i ciągle zdobywać nową wiedzę, to odwiedź nasz punkt rekrutacyjny. Celem uczelni jest zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego studenta, aby czuł się komfortowo i bezpiecznie. Osoby zainteresowane studiami na WSE serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »