Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'notariusz':

 • Odzyskiwanie długów »

  Odzyskiwanie długów

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do zastosowania fachowych porad prawnych. Powiemy Państwu jak poruszać się po często skomplikowanym świecie ustępów prawnych. W naszej kancelarii doświadczeni i rasowi notariusze użyczą Państwu wszelakich danych odnoszących się do koniecznych zaświadczeń, podatków i należności sądowych czy terminów czynności. Możemy poprawnie chronić i przechowywać ważne dla Państwa dokumenty. O ile zachodzić będzie taka potrzeba, to sporządzimy tudzież zatwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające zbycie lub zakup nieruchomości i pozostałych dóbr materialnych. Zapraszamy przeto serdecznie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas porady nic nie kosztują, a potrafią w ważny sposób wspomóc albo przyspieszyć przebieg spraw.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Korzystając ze wsparcia kancelarii notarialnej uzyskujemy poczucie pewności. W obecności rejenta zatwierdzimy lub sporządzimy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu lub sprzedaży mieszkania, sprzedaży wozu czy też użyczenia sprzętu znajomemu. O ile prowadzimy firmę, współdziałanie z kancelarią prawną jest normalnością. Organizacje i osoby fizyczne powinny mieć na uwadze, że kancelaria ma możliwość odpowiednio chronić i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Należności za czynności notarialne są wskazywane indywidualnie, z każdym interesantem osobno w zależności od typu i trudności sytuacji. Wsparcia prawnego zawsze udzielamy gratisowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Katowice »

  Kancelaria notarialna Katowice

  Funkcjonujemy na obszarze Katowic. Siedziba polskiej kancelarii notarialnej znajduje się w dogodnej lokalizacji, co przynosi łatwy dojazd. Kancelaria dysponuje również krajowym, gratisowym parkingiem dla klientów. Umożliwiamy polskim klientom zakończenie takich czynności notarialnych, jak spisywanie protokołów, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie wypisów, odpisów i skrótów dokumentów. Osiągamy inne czynności, które wypływają spośród odrębnych przepisów oraz sporządzamy na życzenie serwisów internetowychładny projektów czynów, oświadczeń. Specjalizujemy się również przechowywaniem dokumentów, pieniędzy oraz papierów potrzebnych. Sporządzamy również poświadczenia między innymi daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu. Wszystkie czynności realizowane są trafnie spośród przepisami prawa. Serdecznie zachęcamy!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Krowodrza »

  Notariusz Krowodrza

  Jeżeli zależy tobie na odziedziczeniu spadku po tacie ? należy dowiedzieć się na ten temat więcej wiadomości zaglądając do naszej naszykowanej strony online. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy wyszukują pomocy przy spadku lub też wielu innych sprawach. Taki notariusz Kraków zapewnia tobie też inne okazje którymi jest dziedziczenie Kraków. Działa on też w miejscowości Bronowice albo też Krowodrza. Nie zwlekaj więc tylko zajrzyj na jego stronę i zapoznaj się z propozycjami!

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się w samym centrum miasta. Nasi pracownicy to fachowcy, osoby wprawne i należycie wyedukowane, by skutecznie wspomóc Państwa swoją wiedzą w prawniczych zagadnieniach. W naszej kancelarii biegli pracownicy użyczą Państwu wszystkich informacji dotyczących koniecznych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Naturalnie wskazówki prawne otrzymane od notariusza tudzież pracowników kancelarii są bezpłatne, jednakże już za czynności notarialne bierzemy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brakuje poniektórych dokumentów względnie rozporządzają Państwo tylko kopiami - przypominamy, że potrzebne w trakcie czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest również DO ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  Notariusz Koszalin

  W naszej kancelarii z dużą praktyką oraz profesjonalni prawnicy udzielą Państwu wszystkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i należności prawniczych czy terminów rozpraw. Jeżeli zachodzić będzie taka konieczność, to sporządzimy względnie poświadczymy następujące dokumenty: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup nieruchomości i innych dóbr materialnych. Możemy też właściwie zabezpieczać i przechowywać ważne dokumenty Klienta. Wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest pewnych dokumentów - podpowiadamy, że potrzebne w czasie czynności rejenckich dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Nieodzowny jest także DO ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy do naszej kancelarii w Koszalinie - u nas uzyskają Państwo potrzebną pomoc.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Katowicach »

  Notariusz w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Wojdyło Gregorczyk ma swoje biuro w Katowicach przy ulicy Kopernika 26 od 1992 roku. Mieści się w centrum Katowic w biurowcu oraz z przylegającym parkingiem samochodowym. Godziny przyjmowania w kancelarii to od 9:00 do 16:00 we wtorek, środę oraz piątek a także do godziny 18 w poniedziałek oraz czwartek.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Mikołajczyk Notariusz Katowice »

  Agnieszka Mikołajczyk Notariusz Katowice

  Kancelaria Notarialna z Katowic, oferuje klientom profesjonalne usługi notarialne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i obustronne zaufanie są fundamentalne w naszej codziennej pracy. Naszym klientom oferujemy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk położona jest w ścisłym centrum Katowic. Notariusz realizuje usługi notarialne, np: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie testamentów, ustanawianie hipotek, poświadczenia np. zgodności odpisu, sporządzanie dokumentów notarialnych, sporządzanie intercyzy majątkowej itp.. Mając świadomość jak dużym zaufaniem obdarzacie Państwo nasz zawód zawsze przykładamy należytą staranność do każdej sprawy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz NOTUS Katowice »

  Notariusz NOTUS Katowice

  Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, w zgodzie z obowiązującym prawem oraz etyką notarialną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie.

  NOTUS - Kancelaria - Biuro notarialne katowice

  Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

  Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

  Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

  Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 08 12 2018 · szczegóły wpisu »