Angielski Online


Reklama Google


Francuski Podkategoria: Francuski

 • korepetycje Kraków - znajdź swojego korepetytora »

  korepetycje Kraków - znajdź swojego korepetytora

  korepetycje Kraków tu wyszukasz korepetytorów z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z kursami. Tu znajdziesz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Także istnieje możliwość aby korepetytorzy mogli dodawać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów osób którzy pragną uczyć się. Kursy skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Korepetycje na wszystkich stopniach zaawansowania, Korepetycje także można wyszukać z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Kursy z przedmiotów takich jak: matematyka, język niemiecki, chemia, geografia i wiele innych.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje francuski Katowice »

  korepetycje francuski Katowice

  Uczysz się romanistyki? Sprawia to Tobie problem i sądzisz że czasowa ramówka prowadzenia nauki francuskiego w szkole jest zbyt mała? A może uczyłeś się go przed laty i czujesz potrzebę go powtórzyć? Warto także i od nowa to idealny pomysł? Nie ważne ile masz lat, dyspozycyjność czasowa czy też posiadany zakres zaawansowania? Nauka francuskiego ma możliwość stać się przyjemnością. Oferta korepetycje francuski Katowice pomoże Ci w zdobyciu świetnych wyników w szkole czy na studiach. Z pośród lepszych reklam w google warto zaznajomić się z ogłoszeniem podkreślonym w nagłówku nauka francuskiego będącym mym własnym anonsem, a ukierunkowanym do studentów pragnących wsparcia w języku francuskim. Tak sama jestem niemalże absolwentką romanistyki i sam tytuł Tłumacz Francuski stanie się moją kwalifikacją. Będę posiadała przyjemność też oferować chętnym usługę tłumaczenia francuski jak i cały wachlarz posiadanych umiejętności.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Francuski

Francuski - nowa strona:

Adres: