Angielski Online


Reklama Google


Audyt Oprogramowania Podkategoria: Audyt Oprogramowania

 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  HelpDesk

  LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt Oprogramowania

  Audyt informatyczny jest niezbędną operacja do wykonania przez każdą firma korzystająca z rozwiązań IT. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma »

  Program Norma

  Firma Butorg jest licencjonowanym partnerem handlowym autora programu Norma - firmy Athenasoft. W naszym serwisie internetowym promujemy najnowsze oferty oprogramowania do kosztorysowania w budownictwie i wyceny inwestycji oraz aktualne cenniki. Organizujemy intensywne szkolenia ? otwarte i zamknięte w zakresie: obsługi programów kosztorysowych, zasad kosztorysowania, układania harmonogramu robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. kursy, których celem jest zapoznanie kursantów z wymaganiami przedmiarowania, metodami kosztorysowania robót, wzorami oraz przeznaczeniem dokumentów stanowiących zawartość dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i standardami kosztorysowania.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tusze i tonery »

  Tusze i tonery

  Powiedzmy to jasno: zakup tuszu lub tonera nie jest przyjemnością. To smutna konieczność. Materiały eksploatacyjne są kosztem i niczym więcej, a nikt nie lubi ponosić kosztów. Skoro już trzeba je kupić, to najlepiej jak najtaniej. No i najlepiej, żeby były na ?wczoraj?.
  Wiemy to wszystko. Sprzedajemy tusze i tonery od 1998 roku. Myślę, że udało nam się stworzyć sklep idealny.
  Szybko
  Prawie każde zamówienie złożone w dzień roboczy do godziny 14:30 jest wysyłane jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że wszystkie zamówione produkty są na magazynie. Klient wie, co jest na naszym magazynie, a co na magazynie naszego dostawcy. Staramy się, aby wkłady popularne mieć zawsze na półce ( średni stan magazynowy 25 tysięcy sztuk ).

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program kadrowy »

  Reset2.pl - program kadrowy

  Firma przygotowuje rozwiązania dla niewielkich, średnich jak również dużych firm. Aplikacje rachunkowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami i prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują błyskawicznie oraz dokładnie. Najważniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz magazynowe. Pozostałe aplikacje na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • zend Kraków »

  zend Kraków

  Poszukujesz odpowiednich aplikacji? Posiadasz możliwość skorzystania z prezentowanej strony internetowej na, której odszukasz już takie sklepy, które proponują tobie zakup przeróżnego rodzaju programów. Optima strona pozwoli ci na przedstawienie gdzie takie sklepy bądź firmy się znajdują choćby optima kraków. Zend kraków lub programista zend kraków na pewno będą pomocni dla tych ludzi, którzy to są zainteresowani programami a również ich wdrożeniem. Jeśli chciałbyś masz możliwość skorzystania z takiej pomocy jaką jest nauka zend kraków, z której zawsze możesz skorzystać. Należy skorzystać ze wsparcia strony, która to jest dla ciebie czynna przez cały czas i masz możliwość korzystania z niej o dowolnych porach.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • zwcad ceny »

  zwcad ceny

  Szukasz możliwości kupna oprogramowania jakim jest zwcad? Przedstawiona strona internetowa posiada już naszykowany sklep, który ma bardzo dużą propozycję takiego oprogramowania jakim jest zwcad 2012 bądź także zwcad plus. Warto też korzystać z możliwości sprawdzenia już zwcad ceny jaką ma takie oprogramowanie. Bez wątpienia są to oprogramowania wzbudzające spore zaciekawienie i warto jest znać zwcad cena jaką powinniśmy już za tego typu oprogramowanie zapłacić. Strona wirtualna czynna jest przez całą dobę i mamy okazję korzystania już z pomocy sklepu o takich porach jakie są dla was właściwe. Korzystanie z tego typu sklepu z oprogramowaniem pozwala wam na jego zakup po atrakcyjnych dla ciebie cenach.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - arkusz organizacyjny »

  Vulcan - arkusz organizacyjny

  Vulcan jest twórcą oprogramowania dla szkół. Rozwiązania te wspomagają zarządzanie jednostkami na różnych poziomach. Jest to sprawdzone oraz oryginalne oprogramowanie komputerowe, które wdrażane jest przez najlepszych ekspertów. Sprawdź jak proste staje się tworzenie planu lekcyjnego, zobacz jak swobodnie można zarządzać stopniami za pomocą dzienniczka elektronicznego. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • tworzenie stron kurs »

  tworzenie stron kurs

  Chciałbyś nauczyć się podstaw tworzenia stron internetowych? Wsparcie witryny bez wątpienia będzie dla większości z was przydatna ponieważ odszukamy na niej różne kursy, jakie pomogą wam w poznaniu reguł wykonania stron online. Kurs HTML bądź kurs CSS pozwolą nam na zapoznania w trzech krokach zasad tworzenia tego typu stron. HTML dla zielonych na pewno będzie dobry równocześnie jak CSS dla początkujących albo też pomocne tworzenie stron kurs pomogą nawet laikom samodzielnie tworzyć swoją witrynę. Strona dostępna jest przez cały dzień i mamy możliwość już korzystać z niej w momencie kiedy chcemy. Inwestycja w nas samych to bardzo świetna inwestycja, która pozwoli tobie na odniesienie korzyści choćby takich jak edukacja tworzenia stron.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internet Przecław »

  Internet Przecław

  Nasze przedsiębiorstwo, która mieści się w Szczecinie, na codzień zajmuje się udostępnianiem sieci internetowej na obszarze Szczecina oraz mieszkańców pobliskich miast. Nasza firma działa już od wielu lat, w ciągu których zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Ofertę stałego, szerokopasmowego dostępu do internetu oferujemy dla mieszkańców Szczecina oraz pobliskich miejscowości. Wszystkim korzystającym z naszych usług możemy zagwarantować np.:
  - żadnych ograniczeń danych,
  - podpisana umowa na okres nieokreślony,
  - profesjonalne, całodobowe wsparcie techniczne,
  - luźna oferta, która zaspokoi nawet dużo wymagających klientów,
  - bezpieczeństwo zagwarantowane przez profesjonalny firewall,
  - najwyższa jakość naszej oferty.
  Oraz wiele innych. Jedyne, co trzeba uczynić, aby dowiedzieć się o nas trochę więcej oraz zaznajomić się ze szczegółami naszych usług to wejść na naszą witrynę internetową. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm produkcyjnych »

  Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

  Razem z rozwojem technik informatycznych zwiększają się zdolności systemów zarządzania dokumentami. Dziś co raz więcej osób potrafi odpowiedzieć na pytania co to jest system ERP bądź system SAP. Natomiast za pośrednictwem takich firm jak itelligence, te systemy oraz oprogramowania mają możliwość być wdrażane też w Polsce. Elektroniczny obieg dokumentów oraz zarządzanie informacjami, dzięki systemom informatycznym SAP staje się skuteczniejsze.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny podpis Szafir »

  Elektroniczny podpis Szafir

  Czy już wiesz, jak uzyskać podpis elektroniczny? Jeśli ciągle masz z tym problem, odwiedź stronę firmy Szafir. Firma ta, w trosce o swoich klientów przedstawia na swojej witrynie nie tylko ofertę e-podpisów ale i także szereg informacji związanych z posiadaniem go i użytkowaniem.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Simple Solutions For simulator - The Inside Track »

  Simple Solutions For simulator - The Inside Track

  Od tamtej symulacje lotu stały się najbardziej popularnym rodzajem gier symulacyjnych zarówno hardcore i okazjonalnych graczy
  Sim City było kolejnym krokiem w ewolucji w historii gier symulacyjnych życie .

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie Mitutoyo »

  Programowanie Mitutoyo

  Już od wielu lat, firma PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Firma ta powstała z myślą o tym, by zapewnić wjazd do najlepszych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej ofercie przedsiębiorstwo PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, oraz szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została cierpliwie wyceniona, dzięki czemu korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest także jej uporczywy ożywienie, co sprawia że może ona wspomóc klientom z prężnie rozwijających się dziedzin takich jak specjalizacja lotnicza lub automotive. Przedsiębiorstwo PSP CMM jest w następstwie tego firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

  Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania - nowa strona:

Adres: