Angielski Online


Reklama Google


Adresy IP Podkategoria: Adresy IP

 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Internet Przecław »

  Internet Przecław

  Nasze przedsiębiorstwo, która mieści się w Szczecinie, na codzień zajmuje się udostępnianiem sieci internetowej na obszarze Szczecina oraz mieszkańców pobliskich miast. Nasza firma działa już od wielu lat, w ciągu których zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Ofertę stałego, szerokopasmowego dostępu do internetu oferujemy dla mieszkańców Szczecina oraz pobliskich miejscowości. Wszystkim korzystającym z naszych usług możemy zagwarantować np.:
  - żadnych ograniczeń danych,
  - podpisana umowa na okres nieokreślony,
  - profesjonalne, całodobowe wsparcie techniczne,
  - luźna oferta, która zaspokoi nawet dużo wymagających klientów,
  - bezpieczeństwo zagwarantowane przez profesjonalny firewall,
  - najwyższa jakość naszej oferty.
  Oraz wiele innych. Jedyne, co trzeba uczynić, aby dowiedzieć się o nas trochę więcej oraz zaznajomić się ze szczegółami naszych usług to wejść na naszą witrynę internetową. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prestiżowy szpieg komputerowy »

  Prestiżowy szpieg komputerowy

  Keylogger ma służyć użytkownikom, to wielokrotnie używany jest zarówno jako szpieg komputerowy, przez co keyloggery to aplikacje dla rozsądnych użytkowników komputerów.

  Keylogger to innymi słowy szpieg komputerowy, który zapisuje operacje wykonywane przez użytkownika w środowisku systemu operacyjnego. Najczęściej jest to Microsoft Windows, dlatego, że ten system jest najsławniejszym produktem tegoż rodzaju na rynku.

  Szpieg komputerowy ? pod tą nazwa kryje się oprogramowanie przy pomocy, którego inwigilujemy operacje zmieniane w naszym komputerze, w systemie operacyjnym, którym najpewniej jest Microsoft Windows.

  Keyloggery nadzorują informacje wprowadzane przez użytkownika jak historia odwiedzanych stron, uruchamiane programy, a również hasła do poczty e-mail czy komunikatorów internetowych. Choć

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź swoje ip »

  Sprawdź swoje ip

  Ip to 32 bitowy adres bazujący na protokole IP. Każdy PC podłączony do sieci Internet ma unikatowy adres. Adres zazwyczaj to cztery liczby z zakresu 0-255 oddzielonych kropkami, np. 217.11.249.92. Nie mało ludzi jednak nie zna swojego numeru Ip. Można to nadrobić odwiedzając nową stronę http://myip.superplatyna.com/. Nie ma potrzeby robić coś, żeby poznać dane o jakie nam chodzi. moje ip mój adres ip my ip address

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adresy IP

Adresy IP - nowa strona:

Adres: