Angielski Online


Reklama Google


Audyt Informatyczny Podkategoria: Audyt Informatyczny

 • Serwis notebooków Jarocin »

  Serwis notebooków Jarocin

  Niezawodny serwis notebooków, komputerów, urządzeń wielofunkcyjnych i monitorów LCD. Nasz serwis funkcjonuje nieprzerwanie blisko 20 lat. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy, szkoły i instytucje. Serwisujemy sprzęt komputerowy Klientom z całej Polski. Dla Klientów, którzy chcą nam przesłać sprzęt do naprawy oferujemy kuriera, który przyjedzie do Państwa i odbierze zapakowany sprzęt. Sprawne urządzenie odeślemy również kurierem. Dzięki usłudze kurierskiej okres naprawy wydłuży się nieznacznie (zazwyczaj o 2 dni robocze). Nasz serwis ma swoją siedzibę w Kaliszu. Wykonujemy usługi serwisowe wraz z dojazdem do Klienta dla tych, którzy mają swą siedzibę w odległości 100km od Kalisza. Obszar ten obejmuje m. in. następujące miejscowości: Sieradz, Konin, Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Wieruszów, Syców. Dojazd do Klientów z Kalisza jest bezpłatny. Wykonujemy poniższe naprawy: naprawa płyt głównych laptopów (także po upadku), naprawa zasilaczy do drukarek, naprawa inwerterów monitorów LCD, wymian taśm sygnałowych do matryc w notebookach, wymiana uszkodzonych klawiatur, poprawienie montażu gniazd zasilających, wymiana pękniętych matryc w laptopach, wymiana zawiasów matryc, naprawa drukarek atramentowych, konserwacja atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych, wymiana separatorów, fuser-ów, laser-ów w urządzeniach drukujących, kalibracja kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych, naprawa monitorów LCD ( naprawa zasilaczy, naprawa przetwornic, wymiana świetlówek, naprawa modułów sygnałowych, wymiana panelów sterujących).

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  HelpDesk

  LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt Oprogramowania

  Audyt informatyczny jest niezbędną operacja do wykonania przez każdą firma korzystająca z rozwiązań IT. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • sprzęt komputerowy Białystok »

  sprzęt komputerowy Białystok

  Jesteśmy jednym z bardziej wiodących przedsiębiorstw w branży biurowo-serwisowej działającym na rynku od 1991 roku. Posiadamy mnóstwo różnych certyfikatów, które świadczą o jakości realizowanych przez nas usług. Nasza oferta obejmuje w tym także takie produkty jak materiały eksploatacyjne, pieczątki, oprawę dokumentów, urządzenia biurowe, koperty, zeszyty a oprócz tego multum innych towarów. Każdy z artykułów znajdujących się w naszej ofercie stoi na najlepszym poziomie. Ceny produktów, które dostarczamy są dostosowane do ich jakości oraz z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego w przypadku większych zakupów jesteśmy w stanie zagwarantować system bardzo atrakcyjnych rabatów. Zakupy ewentualnie skorzystanie z naszych usług dla każdego zawsze jest bardzo udane. Namawiamy miło.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kasowanie Dysku, Kasowanie Dysków »

  Kasowanie Dysku, Kasowanie Dysków

  Zrealizowanie usługi kasowania danych polega na:- przyjeździe do firmy klienta,- demagnetyzacji nośników w obecności kontrahenta,- usługa przeprowadzana jest w polu magnetycznym 9000 gussów za pomocą urządzenia INTIMUS9000,- wystawieniu certyfikatu zniszczenia danychNiejawność danych - to domena każdej firmy, instytucji czy każdej osoby używającej z komputera czy urządzeń magazynujących dane. Oddając sprzęt komputerowy do utylizacji w wielu przypadkach nie wiemy iż firmy które realizują taką usługę za "parę złotych" w żaden sposób nie dbają o bezpieczne kasowanie dysku twardego poprzez jego demagnetyzację. Właściwie często zapominamy o tym że na naszych nośnikach znajdują się bardzo znaczące dane między innymi finansowe, autorskie (nagrania audio-video, dokumenty, korespondencja email, hasła) czy osobowe. W przypadku utylizacji dysków twardych czy taśm magnetycznych nie jest wystarczające kasowanie danych za pomocą programu komputerowego, należałoby zainteresować się ich profesjonalnym skasowaniem przez demagnetyzację. Nasza firma wykonuje kasowanie danych oraz wykonuje utylizację nośników magnetycznych. Posiadamy obfite doświadczenie w tej branży. Usługi robimy za pomocą fachowego, certyfikowanego przyrządu, dzięki czemu możemy zastrzec sfinalizowanie usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Przecław »

  Internet Przecław

  Nasze przedsiębiorstwo, która mieści się w Szczecinie, na codzień zajmuje się udostępnianiem sieci internetowej na obszarze Szczecina oraz mieszkańców pobliskich miast. Nasza firma działa już od wielu lat, w ciągu których zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Ofertę stałego, szerokopasmowego dostępu do internetu oferujemy dla mieszkańców Szczecina oraz pobliskich miejscowości. Wszystkim korzystającym z naszych usług możemy zagwarantować np.:
  - żadnych ograniczeń danych,
  - podpisana umowa na okres nieokreślony,
  - profesjonalne, całodobowe wsparcie techniczne,
  - luźna oferta, która zaspokoi nawet dużo wymagających klientów,
  - bezpieczeństwo zagwarantowane przez profesjonalny firewall,
  - najwyższa jakość naszej oferty.
  Oraz wiele innych. Jedyne, co trzeba uczynić, aby dowiedzieć się o nas trochę więcej oraz zaznajomić się ze szczegółami naszych usług to wejść na naszą witrynę internetową. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MMTech - drukarki laserowe kolorowe »

  MMTech - drukarki laserowe kolorowe

  Firma MMTech dostarcza usługi związane z szeroko pojętym środowiskiem IT. Jednym z celów naszej działalności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po wykonaniu kompletnego audytu środowiska IT możemy ustalić jakie zmiany musimy wprowadzić, by firma nie generowała bezcelowych wydatków.

  Wspieramy w wyborze odpowiedniego sprzętu drukującego oraz innych urządzeń biurowych jak komputery, skanery, serwery. Naszą specjalizacją są w szczególności drukarki laserowe. Dysponujemy wiedzą o tym jak funkcjonują te urządzenia i potrafimy je należycie dobrać i skonfigurować. Od tej chwili Twoja firma będzie pracować na urządzeniach związanych z profilem zazwyczaj wykonywanych prac. Tylko takie stanowisko nie będzie narażać firmy na niepotrzebne straty.

  Przeprowadzimy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, skanery, laptopy, komputery, serwery. Oferujemy również serwis urządzeń oraz materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Wspomożemy Twoją firmę we właściwym przygotowaniu środowiska IT do regularnej, wydajnej i perfekcyjnej pracy na co dzień.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Informatyczny

Audyt Informatyczny - nowa strona:

Adres: