Reklama Google


Strony związane z hasłem 'frezowanie':

 • Frezowanie CNC »

  Frezowanie CNC

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce skrawaniem, obróbce plastycznej na zimno. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy niebywale ważne doświadczenie na rynku, oraz pozyskaliśmy szacunek u ogromnej ilości klientów. Głównym kierunkiem pracy naszej firmy jest produkcja zleceniowa, na przykład: regeneracja i naprawa przyrządów, produkcja detali metodami obróbki skrawaniem. Zajmujemy się także wytwarzaniem unikalnych detali, zgodnie z dokumentacją albo wzorem. W zakresie naszych usług posiadamy też regenerację i serwis przyrządów. Jesteśmy w posiadaniu maszyn CNC oraz maszyn konwencjonalnych. Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość naszych wyrobów a również niską cenę usługi, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów o czym świadczy fakt, że duża ilość naszych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Aby dokładniej poznać naszą firmę, serdecznie zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • frezowanie CNC Wrocław : http://www.metalimpex.com.pl »

  frezowanie CNC Wrocław : http://www.metalimpex.com.pl

  Wieloletnie doświadczenie to znaczny plus naszej firmy. Na rynku istniejemy od 1985 roku i przez ten czas wysoko rozszerzaliśmy zakres działania zadań jakie jesteśmy w stanie zrobić. Nasza oferta obejmuje usługi obróbki skrawania różnego rodzaju zarówno przy używaniu obrabiarek sterowanych numerycznie jak a także manualnie. Przy stosowaniu tego rodzaju sprzętu mamy możliwość podjąć się frezowania CNC, spawania i również sporo innych usług. Produkty znajdujące się w naszej ofercie dotyczą elementów układu hamulcowego, pomp paliwowych, elementów do przemysłu spożywczego, hydrauliki siłowej a także wielu innych elementów. Nasza wyrób spełnia normy DIN EN ISO 9001-2008, który świadczy o jakości produkowanych za pomocą nas produktów. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług oraz towarów dzięki nas produkowanych z całą pewnością będzie zadowolony.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie kominów »

  Frezowanie kominów

  Czy wiecie, że frezowanie kominów może być szybką i wydajną metodą modernizacji nieszczelnego komina. Ta technika może być używana również do usuwania złogówosadów sadzy szklistej lub powiększenie średnicy otworu komina.Koszty wybudowania nowego komina są ogromne i dlatego nowoczesna, polecana przez nas metoda - frezowanie kominów ma szczególnie duże znaczenie dla osób ceniących oszczędności i czas. Nie bez znaczenia dla wyboru proponowanej przez nas technologii jest bardzo krótki okres trwania robót. . Czas wymagany przygotowanie, samo frezowanie i uprzątnięcie obszaru prac, to od jednego dnia do tygodnia.
  Istnieją jednak okoliczności, co wymaga podkreślenia, w których nie zaleca się stosowania frezowania. Do najważniejszych należy zbyt cienka zewnętrzna ścianka komina oraz zbyt duża długość komina, który dodatkowo nie jest prosty.  Zwiększenie średnicy przewodu kominowego bowiem można przeprowadzać w sytuacji, kiedy istniejące ściany komina posiadają grubość nie mniejszą niż 15cm. Przy wysokościach 20m i większych, kiedy komin nie jest idealnie prosty istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ścianek komina podczas frezowania.
  Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową i korzystną ofertą na naszej stronie frezowanie kominów
   
   

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC »

  Frezowanie CNC

  Technologia obróbki materiałów, które oferuje obróbka skrawaniem CNC to jedna z najszybciej i najprężniej rozwijających się gałęzi elektroniki. W ciągu ostatnich lat tradycyjna, komputerowa obróbka materiałów metodą CNC rozwinęła się dochodząc do techniki laserowej obróbki metalu.
  Obróbka CNC przyniosła branży przemysłowej ogromne korzyści. Szybsza, bardziej precyzyjna i calkowicie zautomatyzowana obróbka skrawaniem pozwoliła na zmasowanie procesu produkcyjnego, co oczywiście przełożyło się na zyskowność obróbki.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Obróbka skrawaniem cnc

  Przedsiębiorstwo Metalko funkcjonuje od 1992 roku. Współcześnie przedsiębiorstwo realizuje szereg usług z zakresu naprawy i modernizacji sprężarek a także aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn jak również regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, wobec tego jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość świadczonych usług i wytwarzanych towarów. W zakresie usług mieści się realizacja zamówień na zamówienie, tak aby w sumie odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, wobec tego podejmujemy się także wykonawstwa inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona kadra pracowników oraz innowacyjny park mechaniczny pozwalają nam sprostać wymaganiom szerokiego grona Klientów. Nasze towary sprzedajemy zarówno na rynku krajowym jak i produkujemy na wywóz towarów. Sprawdź naszą propozycję!

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »