Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'lokalizator GPS':

 • OSCOR.pl podsłuchy »

  OSCOR.pl podsłuchy

  OSCOR.pl- to fachowy sklep detektywistyczny z wysokiej klasy narzędziami do szpiegowania oraz inwigilacji. W swojej ofercie posiadamy przeróżne podsłuchy radiowe, podsłuchy GSM a także mini kamery. U nas kupicie dodatkowo wykrywacze podsłuchów lub możecie taką czynność zlecić naszej firmie, ponieważ świadczymy tego typu usługi. Zakupy możecie robić w naszym sklepie zarówno przez stronę internetową czy też bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • GERMANO.com.pl- podsłuchy, pluskwy »

  GERMANO.com.pl- podsłuchy, pluskwy

  Sklep detektywistyczny mieszczący się w Zielonej Górze dostarcza już od wielu lat profesjonalne podsłuchy służące do monitorowania pomieszczeń, mini kamery, dyktafony. Swoim klientom gwarantujemy wysokiej klasy akcesoria oraz wparcie techniczne w ciągu zakupu tego rodzaju gadżetów. Posiadając spora wiedzę na temat tego typu urządzeń zajmujemy się na terenie całego kraju usługami takimi jak wykrywanie podsłuchów i wszystkich urządzeń inwigilujących.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • mini kamery »

  mini kamery

  Sklep detektywa jest obeznanym dostarczycielem oprzyrządowania specjalistycznego i akcesoriów szpiegowskich na terenie Polski. Nasz sklep internetowy pojawił się w związku ze ciągłym podwyższeniem zainteresowania na usługi detektywistyczne i ochrony osób i mienia. W swojej ofercie proponujemy uniwersalny asortyment najnowszych produktów w tej branży. Stale aktualizujemy naszą propozycję i rozszerzamy o rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami, które ciągle pojawiają się w naszym sklepie. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. Zapewniamy przystępne ceny i fachową obsługę. Zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy profesjonalne konsultacje, serwis i pomoc w użytkowaniu zakupionego sprzętu. Każdego klienta traktujemy szczególnie. Zapewniamy pełną dyskrecję. W naszej ofercie handlowej odnajdziecie Państwo: kamery do dyskretnej obserwacji, minikamery szpiegowskie, kamery GSM, urządzenia podsłuchowe ukryte, urządzenia do dyskretnego pozycjonowania pojazdów oraz akcesoria: karty pamięci, czytniki kart pamięci, karty do podsłuchów etc. Zamówienia należy przesyłać przez 24 godziny na dobę i przez cały rok. Profesjonalizm, praktyka i dyskrecja to cechy, którymi charakteryzuje się nasza firma i jakie cenimy najwyżej. W ten sposób zyskujemy zaufanie nowych klientów, a nasi dotychczasowi zleceniodawcy potwierdzają to udzielonymi referencjami.Kładziemy nacisk na jakość i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań oraz przystępność cenową. Decydując się na nasze usługi, nie jesteś zmuszony dłużej być bierny i martwić się o swoją przyszłość. Już dziś masz możliwość zadbać o komfort swojej rodziny, własności i firmy. Zabezpieczenie mienia i osób to bardzo obszerne zagadnienie. Z myślą o zabezpieczeniu własności prywatnej proponujemy różne rozwiązania pozwalające na ochronę bierną i na nie rzucający się podgląd wizualny.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »