Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'pożyczki pod zastaw':

 • Lombard Ursus - Skup Złota i Srebra - Pożyczki pod zastaw »

  Lombard Ursus - Skup Złota i Srebra - Pożyczki pod zastaw

  Lombard Ursus mieści się przy ulicy Bohaterów Warszawy 35 (Warszawa Ursus), tuż naprzeciwko Carrefour EXPRESS.

  Prowadzimy skup złota i skup srebra a także skup/sprzedaż laptopów, telefonów, diamentów, złomu, biżuterii, antyków, monet, komputerów. Udzielamy pożyczki pod zastaw, u nas otrzymasz dogodny termin zwrotu gotówki. Istnieje możliwość negocjacji. Skupujemy złoto prób: 333, 375, 585, 750, 999 oraz srebro prób: 800, 830, 875, 925, 999.

  Dojedziesz do nas autobusem linii: 177, 187, 401. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 a także w soboty w godzinach 10-14:15.

  Zachęcamy do kontaktu mailowego, poprzez stronę internetową oraz kontaktu telefonicznego pod numerem (0-22) 662-49-13.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsorcjum Finansowe - pożyczki pod zastaw nieruchomości »

  Konsorcjum Finansowe - pożyczki pod zastaw nieruchomości

  Na portalu internetowym konsorcjumfinansowe. pl znajduje się oferta pożyczek pod zastaw nieruchomości. Dzięki dużej dostępności mogą Państwo oddać w zastaw posesje czy też mieszkanie. Oferta skierowana jest w największej mierze do osób, które w trybie natychmiastowym potrzebują gotówki. Przy pomocy szybkiej pożyczki pod zastaw mogą one pozbyć się kłopotów finansowych. Warunki umowy nastawione są głównie na wygodę konsumentów. Platności ustawiane są na dogodną dla nich wysokość. Dzięki temu pożyczkobiorca może polepszyć swój stan finansowy, nie przejmując się symultanicznie o spłatę raty. Wypłata pożyczki następuje zazwyczaj w czasie nie dłuższym aniżeli 48 godzin po dopełnieniu wszystkich formalności. W przypadkach bardzo pilnych ten czas jest zmniejszony do 24 godzin. Na stronie internetowej KonsorcjumFinansowe. pl znajduje się znacznie więcej szczegółowych informacji obejmujących pożyczki pod zastaw.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »