Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'renowacja zabytków':

 • Renowacja i konserwacja zabytków - HISTORICA »

  Renowacja i konserwacja zabytków - HISTORICA

  Farby Kabe jest szwajcarską firmą produkcyjną. Produkujemy chemię budowlaną na elewację i do wnętrz jak: tynki, farby, ocieplenia, systemy do napraw oraz inne wyroby chemii budowlanej. Produkty chemii budowlanej przeznaczone do odnowy zabytków znajdują się na stronie historica. com. pl. Jesteśmy obecni na polskim rynku od bardzo dawna. W długich latach działalności w Polsce umocniliśmy pozycję jako głównego dostawce chemii budowlanej.

  Firma oferuje masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Firma Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie stworzyła w 1995 roku pionierską technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. To pozwoliło, że firma stała się pionierem w dziedzinie technologii produktów mineralnych.

  Naszym przeznaczeniem jest dostarczenie najnowszej oferty dekoracyjno-ochronnej. Oferujemy szeroki asortyment produktów skierowanych do specjalistów, wykonawców, projektantów a także osób indywidualnych.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »