Reklama Google


Strony związane z hasłem 'robotyka':

 • Automatyka przemysłowa »

  Automatyka przemysłowa

  Automatyka to przyszłość przedsiębiorstw. Niestety w wypadku wszystkich maszyn wciąż wynikają pewne awarie. Jeśli chcesz szybko je usunąć, ażeby nie generować sporych strat skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zmierzą się z każdą usterką. Na wszystkie remonty Dajemy gwarancję wobec tego nie ma obawy, iż po pewnym czasie pozostaniecie Państwo z tym samym problemem. Zajmujemy się dodatkowo handlem urządzeniami z dziedziny robotyki. Odnaleźć u nas można niemal wszystko. Okazyjne ceny oraz ekspresowy czas wykonania zlecenia to największe atuty naszej oferty. Jeśli potrzebujesz podzespołu, który został już wycofany ze sprzedaży to zgłoś się do nas. Mamy szeroką propozycję tego typu modułów dlatego prawdopodobnie będziemy mieli możliwość Ci pomóc. O ile trzeba jesteśmy w stanie przeprowadzić realizacje błyskawicznie.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • GOP Automatyka »

  GOP Automatyka

  GOP AUTOMATYKA
  projektowanie i budowa maszyn – optymalizacja procesów produkcyjnych.

  Firma zajmująca się projektowaniem, a w późniejszym etapie budową maszyn i urządzeń produkcyjnych - specjalnego przeznaczenia. Całość projektu wykonywana jest wg wytycznych klienta. Urządzenia i maszyny wykonane z elementów od sprawdzonych dostawców.

  Oferuję rozwiązania "pod klucz", czyli od koncepcji po uruchomienie i opiekę serwisową, jak i sam projekt, koncepcję maszyn lub pomoc przy optymalizacji procesu produkcyjnego.
  Główne gałęzie działania to branże: automotive, RTV, AGD.

  Jesteśmy grupą pasjonatów automatyki przemysłowej, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas zaangażowanie oraz chęć rozwiązania każdego z problemów produkcyjnych napotkanego przez producentów.

  Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem modyfikacji już działających stanowisk.

  Zapraszam do współpracy

  Kontakt: biuro@gopautomatyka.pl tel. +48 784-932-796
  Adres: 42-450 Wysoka ul. Wesoła 3
  woj. śląskie

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »