Reklama Google


Strony związane z hasłem 'transport':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Przeprowadzki »

  Przeprowadzki

  Zmiana miejsca zamieszkania to jedna z bardziej kłopotliwych czynności w życiu każdego z nas, do której powinno się adekwatnie przyszykować. Istota ludzka z natury przywiązuje się do ludzi, mebli i miejsc, dlatego istotne jest żeby przeprowadzka była prawidłowo przygotowana i dobrze jest zabrać się do niej odpowiednio wcześnie. Głównie powinniśmy zastanowić się, które przedmioty będą nam potrzebne w nowym miejscu, a które można wyrzucić. Dalszą ważną kwestią jest poinformowanie firmy, która wykonuje przeprowadzki o ilości rzeczy do przetransportowania a także ich wartości. Ułatwi to dobre dostosowanie protekcji, tak by w trakcie logistyki nie uległy zniszczeniu. Nie zostawiajmy zrobienia rezerwacji firmy transportowej na ostatnią chwilę, gdyż może nie być w potrzebnym nam dniu wolnego terminu. Zarezerwujmy transport jakiś czas wcześniej by nie być zmuszonym w późniejszym czasie decydować się na niezaufaną firmę. W rzeczywistości przebieg naszej przeprowadzki jest zależny tylko od nas. Jeśli odpowiednio wcześniej przygotujemy przedmioty do przewozu i naradzimy się z firmą transportową, to będą oni mogli dopasować odpowiedni transport, ochronę a także dodatkowych pomocników. Nie zgódźmy się żeby dobytego naszego życia znalazł się w nieodpowiednich rękach z indywidualnego przyzwolenia.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport morski »

  Transport morski

  Jeżeli wyszukujemy zlecniobiorcy dokoknującego złożony transport kontenerowy, wyśmienitą prpopzycję przygotował usługodawca świadczący transporty drogą morską, szlakiem kolejowym, a także transport samochodowy. Transport kontenera dotyczy przewozu materiałów bezpiecznych, kiedy zarówno szczególnie niebezpiecznych. Warto już teraz zbadać wszelaki obszar usług firmy oraz zlecić fracht morski drobnicy, kiedy też pełno kontenerowy. konkurencyjne ceny, i ogromne doświadczenie firmy zrobi, że długofalowa współpraca będzie prawdziwą przyjemnością.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Morski »

  Transport Morski

  Transport morski wykorzystywany jest do przewożenia towarów już od tysięcy lat. Przez wieki stanowił jedyną możliwą formę transportu pomiędzy miejscami, których nie łączyła droga lądowa. Firma CYGANEX nie istnieje od aż tak dawna, jednak proponując swoje usługi w zakresie transportu, wykorzystuje doświadczenie wszystkich poprzednich pokoleń zajmujących się żeglugą i transportem morskim. arto zwrócić uwagę na fakt, że obecnie polska polityka gospodarcza kładzie silny nacisk na rozwój gospodarki morskiej. Firma CYGANEX spełnia wszystkie, obszerne wymogi Prawa Morskiego, co czyni ją profesjonalną i godną zaufania. arto zaufać firmie, która dba o wysoki poziom swoich usług i działa na rynku już od wielu lat. Transport morski jest najrozsądniejszym rozwiązaniem w przypadku transportu towarów wielkogabarytowych pomiędzy kontynentami.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zalesianie Wałcz »

  Zalesianie Wałcz

  ZRYWTRANS - firma z tradycjami od 92 roku i zajmujemy się wykonywaniem usług leśnych specjalistycznym sprzętem i innowacyjnymi technologiami w Pile. Firma zbudowana jest od podstaw i cały czas rozwija się inwestując w nowoczesny sprzęt i technologie. Związani jesteśmy z lasem od pokoleń, łączymy pasje z pracą.
  Dysponujemy sprzętem:
  - do przewozu drewna średniowymiarowego i wielkowymiarowego,
  - ciągnikami specjalistycznymi do zrywki drewna,
  - do rozdrabniania pozostałości zrębowych,
  - do przygotowania gleby pługami aktywnymi pod zalesienia,
  - do awansowego przygotowania gleby,
  Posiadamy własne zaplecze techniczne, oraz nowoczesny sprzęt, działamy na terenie Wałcz Piły i całej polski.
  Oprócz usług przewozu drewna sprzedajmy samochody do transportu drewna.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport specjalistyczny »

  Transport specjalistyczny

  Firma OCS zajmuje się transportem specjalistycznym w tym transportem krwi do badań laboratoryjnych oraz krwi pępowinowej. Krew pępowinowa odbierana jest z placówki medycznej, w której jest pobierana zaraz po narodzinach dziecka. Komórki macierzyste muszą być dostarczone w ciągu 24 godzin, dlatego każda partia Kwi pępowinowej jest traktowana priorytetowo. Realizujemy całodobowy transport krwi w opakowaniach dostarczonych przez bank krwi lub własnych, które utrzymują stałą temperaturę. Gotowe zestawy do pobierania krwi pępowinowej umieszczane są w ładowni samochodu, który posiada agregat chłodniczy utrzymujący stałą, niezmienną temperaturę. Jako specjalistyczna firma transportowa realizujemy również transport leków oraz szczepionek w kontrolowanej temperaturze. Transport leków realizowany jest zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firmy kurierskie »

  Firmy kurierskie

  Obecnie nastąpił potężny rozkwit wszelkich działalności, co ma wielki wpływ na obniżenie jakości usług. W tych marnych czasach, GoPost oferuje tanie usługi kurierskie, które na obecnym rynku kurierskim wypadają niezwykle atrakcyjnie. Z oferowanych możliwości korzysta mnóstwo właścicieli e-biznesów, którym proponujemy niestandardowe warunki kooperacji. Z GoPost bez zbędnego kłopotu wyślesz pakunek do wszelkich Państw jak tylko paczki Anglia. Wszelkie informacje o naszej systematycznie rozwijającej firmie znajdziesz na stronie internetowej, gdzie serdecznie Cię zachęcamy.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport do Niemiec »

  Transport do Niemiec

  Istnieje całe multum zakładów, które muszą się godzić na to,aby można było podjąć transport do niemiec towarów. W rzeczy samej praktycznie niemal każda firma, która na dzień dzisiejszy sprzedaje określone produkty, jakie są produktami materialnymi powinna sobie zdawać z tego akurat sprawę. Przy tym należy podkreślić to, iż bynajmniej transport do niemiec w współczesnych czasach wcale nie zalicza się do jakichś tanich czynności. Bardzo często niestety okazuje się iż dana spółka musi się kalkulować z tym, że rok rocznie będzie ona musiała przeznaczyć na bank mnóstwo kwot na to,aby transport do niemiec mogło być ciągle kontynuowane. Bynajmniej właśnie tak dziać się musi głównie z takiej prostej przyczyny, że trzeba po prostu znaleźć miejsce, w jakimwszelkie towary, które mamy do sprzedania będą odpowiednio przechowywane. Prawie każdy, kto ma swój własny punkt sprzedaży dzisiaj zdaje sobie wszak sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy magazyn może być czymś, bez czego mnóstwo osób nie będzie w stanie praktycznie ogólnie dać sobie radę. Nic, zatem dziwnego w tym, iż ludzie, jacy posiadają swoje własne salony zdecydowani są na to,aby wynajmować sobie określone pomieszczenie, które będzie mogło zostać magazynem. Oczywiście sklepy, jakie zaliczane są do jakichś większych filii nie mają z tym nigdy większego problemu, ponieważ najczęściej jest oczywiste po prostu, iż dane towary bywają sprowadzane z wybranego miejsca na zamówienie. Nie będzie, więc absolutnie nigdy problemu z tym aby dostać określony artykuł praktycznie na następny dzień od dnia, w którym był on zamówiony. Tak dzieje się jednak tylko i wyłącznie w przypadku większych sklepów. W sytuacji tych mniejszych wszyscy muszą się liczyć z tym, iż niestety należy będzie wynajmować swój własny magazyn.
   

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda transportowa »

  Giełda transportowa

  Giełda transportowa TimoCom jest obecna na rynku europejskim już blisko 15 lat ale wciąż zaskakuje ona klientów innowacjami swoich usług i wprowadzaniem nowych produktów. Ostatnio wprowadzoną nowością jest linia telefoniczna >TimoCom to go< gdzie wyszkoleni pracownicy firmy, udzielają użytkownikom, którzy są w trasie i nie mają dostępu do internetu, informacji o nowych ofertach na wolne ładunki i przestrzenie ładunkowe. TimoCom postawnowiło również jakiś czas temu zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i prowadziło TC Scure. Program ten ma na celu weryfikację firm i ich działalności, aby żaden z 85.000 użytkowników giełdy nie musiał się obawiać, że natrafi tutaj na firmę, która nie wywiązuje się ze swoich finansowych zobowiązań. Zapraszamy do niezobowiązującgo przetestowania giełdy, gdzie każdeego dnia ukazuje się nawet do 300.000 ofert na zlecenia transportowe!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Siemianowice »

  Taxi Bagażowe Siemianowice

  Olbrzymie doświadczenie w różnych segmentach transportu. W ofercie Taxi Bagażowe przewóz nawet pojedyńczych mebli, rzeczy, itp. Zajmowanie się od dawien dawna usługami transportowymi w tym przeprowadzki i przewóz mebli sprawiło ze Taxi Bagażowe w Katowicach wyrobiło sobie doskonałą renomę. Zdobyta marka pozwala w dalszym ciągu na zjednywanie nowej rzeszy zadowolonych klientów. Staliśmy się w naszym województwie Śląskim zauważeni co daje nam dodatkową satysfakcje.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • transport krajowy - http://tku.com.pl »

  transport krajowy - http://tku.com.pl

  Szukasz rzetelnej, sprawnej i sprawdzonej firmy oferującej przewóz ładunków? Głowisz się komu mógłbyś zaufać oraz powierzyć swoją przesyłkę? Chcesz, iżby firma którą wybierzesz nie obciążyła nazbyt Twojego budżetu, lecz zresztą gwarantował Ci odpowiednią jakość i również pewność przewozu? Jeżeli tak musisz koniecznie zaznajomić się z propozycją, która chcemy Ci przedstawiamy. Jesteśmy firmą o niemałym doświadczeniu na rynku w branży transportu różnego rodzaju ładunków, która oferuje drogowy transport krajowy. To co wyróżnia nas w stosunku do innych przewoźników to kompleksowe i również profesjonalne podejście do powierzonego nam zadania! Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników i również kierowców, którzy pokonali z nami już tysiące kilometrów- po to, aby nasze usługi zawsze stały na jak najlepszym poziomie. Najważniejszą dla nas rzeczą jest szybkość oraz niezawodność przewozów dlatego też posiadamy pojazdy najnowszej generacji o różnej ładowności, które stale serwisujemy i również sprawdzamy pod kątem mechanicznym, aby Twoja przesyłka dotarła do miejsca docelowego zawsze punktualnie! Zadbamy o to, aby produkt, który przewozimy dotarł całkowicie sprawny i bez jakichkolwiek uszkodzeń. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy, a zakres działania naszych usług dotyczy całego kraju. Zaufało nam już setki osób prywatnych i różnych firmy oraz każdy z nich jest zawsze usatysfakcjonowany ze świadczonych przez nas usług! Skorzystaj również a oprócz tego Ty z naszej propozycji, a przekonasz się, że w transporcie nie mamy sobie równych! Jesteśmy pewni, że będziesz w wielu przypadkach korzystał z naszych usług a oprócz tego polecał nas swoim bliskim oraz znajomym! Pamiętaj, jeśli transport krajowy ładunków to wyłącznie z firmą TKU!

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy Autokarowe »

  Przewozy Autokarowe


  Jeżeli wynajem autokarów to tylko i wyłącznie wraz z nami! Mamy przyjemność powitać w serwisie, na którym odnajdziecie Państwo przedstawienie usług, które świadczy nasza firma. Od lat fachowo przeprowadzamy transport osób, w związku z tym pragniemy zaproponować Państwu przewozy autokarowe w bardzo dobrych cenach. Prowadzimy również wynajem limuzyn na wybraną okoliczność. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to z całego serca zapraszamy do wstąpienia na naszą witrynę, na której znajdziecie Państwo mnóstwo interesujących informacji odnośnie historii powstania oraz obecnego funkcjonowania naszej działalności.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Mielec »

  Wypożyczalnia samochodów Mielec

  Wyjątkowo dostępny transport międzynarodowy towarów, który proponujemy to nasza główna oferta. W przeciwieństwie do przewozów morskich nie posiadamy problemów z trafieniem. Jak widzisz jest to najlepsze rozwiązanie. Fracht do takich Państw jak: Anglia oraz Węgry. Niezawodne pojazdy to nasza domena. Inwestujemy również w personel. Działalność jest od 1996r. Wyjątkowy katalog usług; m.in. transport ciężarowy. W transporcie uważamy się za specjalistów dlatego oferujemy ponadto spedycję; przeważnie spedycja krajowa.
  Jak wspomnieliśmy obsługujemy różne kierunki ale nasza wyróżniająca się w ofercie domena to transport Słowacja i dużo tam wozimy.
  Wypożyczalnia samochodów ciężarowych to unikatowa taka wypożyczalnia w okolicy; to ogromny wachlarz aut ciężarowych. Oferujemy m.in. auta 5-osobowe. Atrakcyjne umowy.
  Serwisujemy wszystkie samochody dlatego nie sprawiają problemów. Po wygaśnięciu umowy najmu powinno się zatankować samochód na full i przeglądnąć wewnątrz. W ofercie także foteliki samochodowe i koła sezonowe. Kompletne ubezpieczenie. Do dyspozycji także przyczepki.

  Data dodania: 04 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • artrans »

  artrans

  Jeśli poszukujecie wysokiej klasy usług to dobrze trafiliście. Naszym misją jest transport ludzi i opracowujemy to zadanie z najwyższą starannością. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną w wykonywaniu tego typu usług. Od wielu lat trudnimy się wykonywaniem usług. Zapewniamy, że prawie każdy kto wybierze nasze usługi będzie z pewnością w stu procentach zadowolony. Przewóz ludzi musi być wykonywany zgodnie z najwyższymi normami ponieważ w końcu inni ludzie to nie towar i przewożeni muszą być w komfortowych zobowiązaniach. Decydując się na usługi mojej firmy z pewnością otrzymają państwo transport na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy gwarantem stworzenia usługi na najwyższym poziomie standardów. Każdy kto nam zaufa ze stuprocentową pewnością będzie mógł cieszyć się szybkim dotarciem do planowanego miejsca. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Katowice »

  Taxi Bagażowe Katowice

  Wąska specjalizacja w branży przeprowadzki stała się już normą we współczesnym transporcie mebli. Przełomowym stało się w tego typu transport wdrożenie systemu ochrony i zabezpieczenia przewożonego mienia. Dla każdej prawdziwej firmy przeprowadzkowej to wymóg nie ulegający kwestii i jest realizowany przez naszą firmę z należytym pietyzmem. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne materiały pakowe ale to nie wszystko co mamy do zaproponowania. Taxi Bagażowe Katowice cechuje się krótkim czasem realizacji zleceń każdej formy specjalistycznego transportu i przeprowadzki. Działamy na terenie Śląska i Zagłębia.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe Poznań »

  Przewozy autokarowe Poznań

  Nie ma wątpliwości, że uwielbiamy podróże i odwiedzanie rozmaitych zakątków. Fajnie się dzieje, kiedy podróżowanie jest nieuciążliwe - cenimy sobie komfot - w takim razie autobusy Poznań. Trzeba zatem tak to wszystko załatwić, żeby extra warunki podróżowania były zapewnione.
  Tak już jest, że na coroczny sezon urlopowy ustalamy jak by na ten wypoczynek dostać się. Co wybrać - jechać własnym samochodem, czy zamiast tego lepiej dać sie namówić na wypróbowany środek transportu, jakim jest wyczarterowany autobus. Duża ilość przedsiębiorstw oferuje usługi - czyli przewóz osób. Zastanówmy się, czy nie powinno się z tego skorzystać. Nie ma to jak wycieczki autokarem. Nieistotne to jaką trasa ma długość. Oczywiście im bardziej luksusowy jest autokar, tym lepiej. Ciągle na topie mamy imprezy po Polsce lub zagraniczne autobusami. Ten trend szybko nie minie, bo ludzie mają nawyki właśnie do autokarów. Odnosi się to do podróżnych zamieszkałych w każdym mieście. Równiez w Poznaniu. Tam też rozmaite przedsiębiorstwa prześcigają się oferując autokary Poznań.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki Zgierz »

  przeprowadzki Zgierz

  Jeśli szukasz szybkiej i niedrogiej firmy, która to pomoże tobie w przeprowadzce, musisz widzieć, że cudownie trafiłeś gdyż prezentowana strona www zapewni ci już pomoc w odszukaniu takiej firmy, jaka to wykonuje przeprowadzki Pabianice. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzką jaką mają okazję być przeprowadzki Zgierz firma też ją dla was wykona ponieważ funkcjonuje ona na terenie województwa. Tego typu przeprowadzki łódź czy również transport mebli łódź, są już usługą, z jakiej możemy wykorzystać. Ciągle firma decyduje się też na instalację takich mebli, które ma możliwość dla nas odebrać ze sklepu. Przeprowadzki Łódź tanio to również okazję wykonania tego typu przeprowadzki prędko i profesjonalnie.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Przeprowadzki Katowice

  Wiosenno-letnia pora jak co roku wyzwolił w handlu czas wyprzedaży oraz wszelakich promocji. Ta maniera nie ominęła rynku przeprowadzki. Firmy transportowe prześcigają się w tworzeniu nowych jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert i obniżek cen. Ta szeroka gama usług cieszy się coraz większym wzięciem przez zadowolonych klientów. Przeprowadzki Katowice to przedsiębiorstwo któremu spokojnie możesz powierzyć cały dobytek.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • przewozy osób Piła do Niemiec Holandii »

  przewozy osób Piła do Niemiec Holandii


  Complex jest firmą przewozową, która stara się pokazać wszystkim, że zwykła firma mająca kilka busów na stanie może być profesjonalna pod każdym względem. A
  więc ogólnie chodzi o to, iż zainteresowani transportem do Niemiec czy Holandii mogą być na 100% pewni, iż nie tylko będą zadowoleni, ale również będą nas
  polecali swoim znajomym. W końcu za stosunkowo niewielkie pieniądze można bezpiecznie, komfortowo i szybko przedostać się do nawet najbardziej
  prowincjonalnego miasteczka w jednym z tych dwóch krajów. Dojeżdżamy/Wyjeżdżamy z każdego zakątka Niemiec i Holandii, zaś w przypadku Polski przede wszystkim
  wchodzi w grę Wielkopolska, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Bydgoszcz, po prostu zachodnia Polska. Skoro zależy Państwu na szybkim dostaniu się do do pracy
  zachęcamy to zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą na naszej witrynie już dziś na pewno będziesz zadowolony.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Katowice »

  Taxi Bagażowe Katowice

  Chyba większość z nas doskonale rozumie, iż obecnie korzystanie z usług transportowych jest często wyłączną okazją, żeby przetransportować do nowo pożądanego przez nas miejsca. Nic niesamowitego jest więc w tym, że naprawdę mnóstwo ludzi wybiera dokładnie usługi taxi bagażowe Katowice lub z większych miast ? ponieważ sądzi, że stały się one jednak szybsze, zapewniają osoby do załadunku i rozładunku oraz pakowania transportowanych rzeczy, posiadaja odpowiedni sprzęt i pojazdy. I rzeczywiście jest w tym mnóstwo racji, co pokazują nieustannie pojawiające się przedsiębiorstwa przewozowe niekoniecznie w powiatowych aglomeracjach, ale również w niewielkich miasteczkach.Z pewnej strony to idealne wyjście, ponieważ w sytuacji, gdy będzie nam konieczny transport Katowice starczy właściwie jeden telefon, a zamówiony auto osobiście przyjedzie pod lokal. Co ciekawe usługi transportowe Katowice posiada pojazdy z platformami załadunkowymi dzieki takiemu uproszczeniu przewóz szczególnie ciężkich przedmiotów stał się o wiele prostszy, a dzięki linom transportowym przewożone elementy nie zniszczą się, oprócz tego jako dodatkowe zabezpieczenie wykorzystuje się rozmaitego typu folie np: strecz lub bąbelkowe. Dzięki tym elementom bezpieczeństwa nasza przeprowadzka zrealizowana będzie bez niepotrzebnego stresu i strat.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Przeprowadzki Katowice

  Bogaty wachlarz w usługi transportowe przedstawia firma przeprowadzkowa Przeprowadzki Sosnowiec. Bardzo skomplikowana przeprowadzka wiąże się z nie małymi kosztami, i taki wariant usługi lubią wszystkie przedsiębiorstwa transportowe, gorzej jest ze znalezieniem wykonawcą na niszowe usługi takie jak przewóz mebli lub rzeczy osobistych w niewielkich ilościach a w dodatku kiedy usługodawca posiada własną ekipę załadunkową. Nasza firma jest na wzięcie na swoje barki takich niewielkich relokacji mienia a przy okazji oferując krótki czas realizacji i oczekiwania na meblowóz.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »