Angielski Online


Reklama Google


Producenci Podkategoria: Producenci

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • METAL-CENTRUM szlifowanie stali nierdzewnej »

  METAL-CENTRUM szlifowanie stali nierdzewnej

  Metal-centrum, Firma Metal-Centrum Wołomin zajmuje sie obróbką metali, szlifowaniem stali nierdzewnych, spawaniem, piaskowaniem śrutowaniem, gięciem profili i blach oraz ich cięciem.Szlifowanie stali nierdzewnej, Warszawa, Mazowieckie, spawanie aluminium Warszawa, Spawanie aluminium, piaskowanie, śrutowanie, cięcie blach laserem.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lista katalogow »

  Lista katalogow

  Firma Computer Best ma zaszczyt zaprezentować wszystkim katalogi seo, opierające się na świetnym skrypcie o nazwie SEOKatalog.
  Nasz spis katalogów rozszerzamy wyłącznie o unikalne seo katalogi, niebanalnie wykonane.
  Zapraszamy każdego zainteresowanego do dodania wpisu do naszej listy katalogów stron.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • orientpromotion - gadżety »

  orientpromotion - gadżety

  Nasza firma proponuje różne gadżety oraz towary reklamowe, takie jak przykładowo pendrive usb z nadrukiem. Prócz tego zdołają u nas Państwo nabyć długopisy reklamowe łódź, jakie otrzymają Państwo po bardzo dostępnej cenie. Co więcej warto też nabyć u nas takie produkty jak odzież reklamowa łódź. Nasza oferta jest niesłychanie zasobna, odkryją w niej Państwo również kubki reklamowe, smycze bądź także breloczki, dlatego bezspornie każdy odszuka w niej coś dla siebie. Zapraszamy do zaznajomienia się z asortymentem naszej firmy. Nasza oferta jest niesłychanie zasobna, odkryją w niej Państwo również kubki reklamowe, smycze bądź także breloczki, dlatego bezspornie każdy odszuka w niej coś dla siebie. Niezmiernie serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zaznajomienia się z asortymentem naszej firmy.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • OSCOR.pl podsłuchy »

  OSCOR.pl podsłuchy

  OSCOR.pl- to fachowy sklep detektywistyczny z wysokiej klasy narzędziami do szpiegowania oraz inwigilacji. W swojej ofercie posiadamy przeróżne podsłuchy radiowe, podsłuchy GSM a także mini kamery. U nas kupicie dodatkowo wykrywacze podsłuchów lub możecie taką czynność zlecić naszej firmie, ponieważ świadczymy tego typu usługi. Zakupy możecie robić w naszym sklepie zarówno przez stronę internetową czy też bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne żurawie od Prohamat. Niezawodność »

  Niezawodne żurawie od Prohamat. Niezawodność

  Drugą najważniejszą pozycją ofertową są przenośniki taśmowe. Stalowa konstrukcja, najlepsze fabrykanty gwarantujące bezpieczeństwo oraz jakość realizowanych zadań. Przenośniki to już nierozdzielny aspekt funkcjonowania firm działających w ramach przemysłu ciężkiego.Bez wątpienia wie się od dawna, że urządzenia ułatwiają ludziom wykonanie skomplikowanych i mozolnych prac.Nasza rozmaita lista obejmuje produkcje żurawi słupowych i żurawi przyściennych, których handlem zajmujemy się od kilku lat.

  Funkcjonująca od 1990 roku firma Prohamat mająca siedzibę w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi jak również suwnic dla przemysłu wydobywczego i dla przemysłu lekkiego.Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi fabrykami, które chcą się rozwijać. Właśnie dla Nich posiadamy w produkcji przenośniki rolkowe oraz przenośniki wysuwne. Dopełnieniem oferowanych maszyn są przenośniki taśmowe nazywane inaczej taśmami rolkowymi, które przeznaczone są transportu fabrykantów za pomocą taśm ruszanych za pomocą rolek.Produkujemy również suwnice podwieszane, które są do najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku w Polsce. Nasze suwnice są jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej.

  Takie suwnice posiadają olbrzymi udźwig, wynoszący nawet kilkadziesiąt ton. Są one idealnym rozwiązaniem transportowym w składach, w których znajdują się wielkogabarytowe ładunki.W Naszej ofercie mamy sprzęt transportu bliskiego w tym głównie żurawie specjalne, które wytwarzamy także na specjalne życzenie Naszych odbiorców zgodnie z ich wymaganiami oraz dokładną specyfikacją techniczną.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • montaż elektroniki »

  montaż elektroniki

  Współpraca z elektryką i urządzeniami elektrycznymi należy do jednych z bardzo groźnych, z tego powodu tak istotne jest żeby należycie się zabezpieczyć podczas jej wykonywania. Nawet zwykły montaż elektroniki może wyrządzić nierozważnemu pracownikowi wiele szkód, dlatego kompania Sonel przekazuje swoim klientom nowe mierniki takie jak np. kamera termowizyjna rejestrująca zakłócenia temperatur, które potrafią występować w kablach i wywoływać groźne sytuacje. Ochrona pracownika jest prostsza z zakładem Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRANA - Źródło życiodajnej energii »

  PRANA - Źródło życiodajnej energii

  Czy bezpieczeństwo podczas transportu jest dla Państwa ważne? Szukasz folii która zapewni Ci przejrzyste pakowanie ?Szukasz folii w którą zapakujesz niemal wszystko ?Firma PRANA-PACK oferuje gamę produktów opakowaniowych m.in. folię poliolefinową, folię stretch, taśmy pakowe, folię poliolefinową ze znakiem recyklingu, maszyn pakowych. Jesteśmy firmą zaopatrującą sklepy, hurtownie, hale produkcyjne oraz małe działalności gospodarcze w różnorodne rozmiary oraz wagę folii poliolefinowej oraz folii stretch. Nasza folia jest ceniona i polecana przez handlowców. Charakteryzują ją bardzo dobre parametry techniczne. Naszym priorytetem jest zadowolenie kupującego, rzetelny opis oraz fachowe podejście do klienta .Zapewniamy atrakcyjne ceny w kupnie hurtowym oraz detalicznym;Klient nasz Pan .Zajmujemy się również sprzedażą folii stretch - ręcznej oraz maszynowej. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek taśm pakowych które zapewniają mocne i bezpieczne zabezpieczenie ładunku podczas transportu, załadunku,przeładunku. Znajdują one zastosowanie w sklepach, hurtowniach oraz w gospodarstwie domowym. Taśmy te charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, są rozciągliwe, można ich używać praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Mając na uwadze energie odnawialną firma PRANA-PACK wprowadziła do swojego katalogu elektrownie wiatrowe. Inwestycja zamontowania takiego urządzenie szybko się zwraca i zaczyna zarabiać. Pamiętaj, że każdy grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. PRANA-PACK jest firmą prężnie rozwijającą się na rynku opakowaniowym.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą którą znajdą Państwo na stronie www.pranapack.pl.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ogniotrwałe i ognioodporne »

  Materiały ogniotrwałe i ognioodporne

  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się takie produkty jak: maty z włókna ceramicznego, moduły ceramiczne, płyty ogniotrwałe i izolacyjne, betony i zaprawy ogniotrwałe oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • karty plastikowe »

  karty plastikowe

  Obrazujemy nowoczesną propozycję spółki Unicard, która zapewnia swoim klientom nowe identyfikatory i karty plastikowe, które mogą być użyte jako specjalne układy identyfikacji personalnej czy ewidencji czasu pracy w zakładach pracy. Inspekcja dostępu i możliwość szybkiego i skutecznego odnotowania swojej obecności staje się coraz istotniejsza i wiele zakładów pracy decyduje się na podjęcie odpowiednich kroków do zapewnienia sobie tego pomocnego układu. Unicard jest nie tylko fabrykantem potrzebnych artykułów identyfikacyjnych, ale również specjalistycznych narzędzi zbierających informacje dostarczane przez zatrudnionych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa sztuczne - przetwórstwo »

  Tworzywa sztuczne - przetwórstwo

  Wtrysk z gazem to świeża technologia tworząca detale z tworzyw sztucznych. Głównym obiektem zainteresowania naszego zakładu jest zarówno produkcja detali z tworzyw sztucznych jak i przetwórstwo tworzyw sztucznych Bydgoszcz. Jesteśmy firmą dysponującą dobrze wyposażonym parkiem maszynowym umożliwiającym najlepszej klasy produkcję oraz dopasowany do potrzeb klienta czas realizacji. Wszyscy nasi odbiorcy są zadowoleni z jakości produktów końcowych i ich funkcjonalności. Z opiniami poszczególnych odbiorców zapoznacie się Państwo w naszym serwisie internetowym. Zachęcamy także do kontaktu drogą mailową, nasi konsultanci wyjaśnią wszystkie, związane z naszymi produktami wątpliwości. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym inwestującym w najlepszy maszyny dlatego warto nam zaufać oraz podjąć z nami współpracę w zakresie detali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych!

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osłony harmonijkowe »

  Osłony harmonijkowe

  Posiadasz problem z notorycznymi awariami maszyn produkcyjnych? A może poszukujesz ułatwienia działania swojego parku maszynowego? W obu przypadkach warto zaciekawić się czym są osłony harmonijkowe. Ich działanie jest wybitnie proste - asekurują ruchome elementy maszyn rozwijając się lub składając w rytm manewrów zabezpieczanego elementu. Jeśli Twoje maszyny dodatkowo działają w dużym zanieczyszczeniu bądź innych niewłaściwych warunkach, wręcz obligatoryjne jest zapoznanie się z propozycją tego, co oferuje producent osłon harmonijkowych. Należałoby ponadto zaznaczyć, że są to wytwory krajowe, tworzone z największą troską o detale, a także jakość. Jeżeli jednak masz unikalny element maszyny, który wymaga ochrony - spytaj o propozycję wyprodukowania. Osłony do siłowników tworzone są również pod określony kształt i specyfikację. Wypróbuj!

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis »

  silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis

  Silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, a także silniki na magnesach stałych. Wamel - polski producent. Stawiamy na solidność i profesjonalizm w wykonaniu naszych projektów. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju silniki: silniki indukcyjne, silniki prądu stałego, silniki serwomechanizmowe prądu stałego oraz wiele innych. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez lata istnienia jesteśmy w stanie wykonać zamówienie ściśle według założeń naszych klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Wentylatory

  Firma Awenta istnieje na polskim rynku już od przeszło 22 lat. Jesteśmy producentem systemów wentylacyjnych. Znajdą u nas Państwo najlepszej jakości wentylatory, które zyskały uznanie wśród wielu klientów. Zapewnieniem najwyższej jakości naszych produktów jest certyfikat normy ISO 9001:2008. Nasze wentylatory zużywają niewielką ilość energii oraz są ciche w pracy. Posiadamy atesty Państwowego Zakładu Higieny PZH, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.sprezarki.biz.pl »

  www.sprezarki.biz.pl

  Firma „Atlas Copco” zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą artykułów oraz usług szerokiemu wachlarzowi klientów. Dostarczamy klientom najlepszej jakości maszyny do sprężonego powietrza i gazu, generatory, sprzęt budowlany i górniczy, architektury montażowe, maszyny pneumatyczne. Narodziny działalności w Polsce sięgają końca dwudziestych lat XX wieku. Pierwotnie sprzedaż produktów odbywała się przez dealerów, aż do roku 1944, kiedy to rozpoczęto działalność firmy „Atlas Copco”. Mamy Państwu również do zaoferowania wynajem i serwis maszyn z całego zakresu produktów prezentowanych przez naszą działalność. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania i funkcjonowania sprzętu, popartą wieloletnim doświadczeniem w dziale maszynowym. Oprócz tego mamy wykwalifikowaną kadrę robotniczą, która zawsze chętnie pomoże Państwu w doborze narzędzi dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kije bilardowe »

  Kije bilardowe

  Kij bilardowy - główny element, niezbędny do rozgrywania partii gry w bilard. dwa kawałki drewna, połączone ze sobą metalową złączką. Z Jednej strony zakończony skórzaną końcówką, a z drugiej gumowym odbojem, tzw. bumperem. Może posiadać owijkę lub gumową rączkę. Kolorystyka przeróżna, co tylko projektant wymyśli. Wiele rodzajów kijów, oferuje sklep bilardowy Bilardo.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby z tworzyw sztucznych »

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Firma "GÓR-PLAST" producent wyrobów z tworzyw sztucznych, w swojej ofercie umieszcza towary od ponad 20 lat. Dzięki nieustannemu podnoszeniu jakości jak również szybkiemu dopasowywaniu do norm i najświeższych potrzebowań konsumenta i rynku, firma jest partnerem wartym zaufania. "GÓR-PLAST" producent artykułów z tworzyw sztucznych systematycznie zwiększa produkcję i dobór sprzedawanych wyrobów. Wszystkie wyroby posiadają szerokie zastosowanie w branży ogrodniczo-budowlanej, jak również objęte są badaniami zapewniającymi najwyższa jakość. "GÓR-PLAST" współpracuje z firmą EURO-TOOLS hurtownia narzędzi i tworzyw sztucznych.Firma inwestuje część swojego kapitału w modernizację posiadanego parku maszynowego, oraz ubiega sie o dotację z funduszy unijnych, żeby rozbudowywać zakład. "GÓR-PLAST" to głównie sprzedaż hurtowa na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym, jednak oferta skierowana jest także do indywidualnych nabywców, gdzie w atrakcyjnych cenach można nabyć oferowane wytwory. Stali odbiorcy mogą liczyc na niezwykle atrakcyjne warunki realizacji zleceń.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Bransoletki

  Biżuteria sztuczna marki Clover, to najmodniejszy dodatek modowy. Clover specjalizuje się w ręcznie robionych bransoletkach na najróżniejsze okazje. Bransoletki Clover powstają według autorskich projektów i dobrej jakości materiałów. Zapraszamy do sklepu online.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka siłowa »

  Pneumatyka siłowa

  Przedsiębiorstwo pneumatyczne Pneumat System to polski producent siłowników pneumatycznych oraz dystrybutor narzędzi, maszyn i armatury pneumatycznej. W ofercie m.in. :
  1. Skonstruowane poziomo lub pionowo serie zbiorników ciśnieniowych. Zbiorniki ciśnieniowe oddzielają kondensat i ochładzają magazynowane powietrze. Zbiornik ciśnieniowy wraz a akcesoriami.
  2. Nowoczesne modele węży przemysłowych. Węże przemysłowe dla każdego typu medium.
  3. Posiadające jeden z najdłuższych okresów gwarancyjnych sprężarki tłokowe. Sprężarki tłokowe Orlik i Fini. Sprężarka tłokowa łatwa w konserwacji.
  Polecamy !

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • drzwi drewniane Małopolska »

  drzwi drewniane Małopolska

  Stylowe okna angielskie sash jesteśmy na terenie całego kraju w stanie wyprodukować Państwu wyłącznie my! Jako najsolidniejszy producent okien drewnianych małopolska gwarantujemy najlepszą jakość oferowanych produktów, dopasowanie ich cech do potrzeb odbiorcy i atrakcyjne ceny! Okna małopolska to okna drewniane posiadające najnowocześniejsze regulacje przepływu powietrza i najlepsze rozwiązania techniczne charakteryzujące się ergonomicznością oraz dobrą przenikalnością cieplną. Nasze okna sprawdzają się idealnie w domach energooszczędnych. Oprócz tego trzeba wspomnieć o wysokiej wytrzymałości oraz ekologiczności materiału drewnianego, który odwrotnie niż PCV nie wpływa źle na zdrowie ludzkie. Oferujemy szeroką paletę wzorów oraz barw okien. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogata ofertą.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny dla palaczy »

  Kabiny dla palaczy

  Oferujemy rozliczne kabiny ? palarnie, toteż w naszej ofercie bezsprzecznie odszukasz wyborne palarnie oraz różnorodne kabiny dla palaczy w nadzwyczaj atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się tym już od wielu lat, w związku z tym posiadamy bardzo wielkie doświadczenie w tym co robimy, cieszymy się też bezkresnym zaufaniem wśród wielu naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do drobiazgowego przewertowania proponowanego przez asortymentu, jaki jest niesłychanie bogaty i obszerny, tak ażeby każdy bez przeszkód mógł odnaleźć w nim coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z towarów naszej firmy. Gwarantujemy otrzymanie najwyższego standardu towarów ponieważ przykładamy do tego bardzo dużą wagę. Wiemy, że jest to dla prawie wszystkich kupujących naprawdę bardzo ważne. Zapraszamy do nas a nie zawiedziesz się. Jesteśmy tego pewni w stu procentach.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • przyrządy do geometrii kół »

  przyrządy do geometrii kół

  Masz swój warsztat samochodowy? Punkt diagnostyczny? - zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów.

  Pewna jazda samochodem to nie jedynie działające hamulce lecz również dobrze skonfigurowana zbieżność opon. Źle skonfigurowana zbieżność kół to nie jedynie zagrożenie na drodze, ale także zniszczony bieżnik kół. Prowadząc serwis samochodowy lub serwis oraz zmianę opon warto również wyposażyć się w przyrządy do geometrii kół. Warto wykorzystać naszą propozycję gdyż oferujemy najwyższej klasy urządzenia do geometrii kół. W naszej ofercie mamy dodatkowo wyważarki do kół, które doskonale sprawdzą się w każdym serwisie aut. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy, w przypadku pytań lub wątpliwości życzliwie służymy pomocą czy również radą, wobec tego zapraszamy do kontaktu z naszą zawodową firmą.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • meble Chorzów »

  meble Chorzów

  Każde pomieszczenie nabiera idealnego charakteru, przede wszystkim przez atrakcyjne akcesoria. Jednak największą role spełniają odpowiednie meble. Pozwalają one na to aby poczuć się komfortowo we własnym mieszkaniu. Meble Chorzów to coś stworzonego z myślą o racjonalnych rozwiązaniach. Tylko meble na wymiar Chorzów dodadzą uroku każdemu salonowi, czy sypialni. W propozycji naszego przedsiębiorstwa można nabyć meble na zamówienie, które realizujemy w maksymalnie jak najkrótszym czasie. Wysoka klasa naszych wyrobów sprawia, że cieszymy się nieposzlakowaną opinią na rynku. Satysfakcja naszych zleceniodawców jest na równi z ich komfortem. Niewątpliwie dbając o jakość oferowanych przez nas mebli, dbamy również o zadowolenie klienta.
  Serdecznie zapraszamy do dokonania zakupu właśnie u nas? bezspornie będą Państwo z niego bardzo zadowoleni. Jakość naszych produktów bowiem nie pozostawia nic więcej do życzenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Producenci

Producenci - nowa strona:

Adres: