Angielski Online


Reklama Google


Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów »

  Kursy samoobrony dla kobiet Chorzów

  Bezpieczeństwo i zdrowie są niezaprzeczalnie sprawami niezwykle ważnymi i każdy z nas stara się oto żeby te dwa aspekty znajdowały się na bardzo wysokim poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, a gdy czujemy, że naszemu życiu coś zagraża podejmujemy odpowiednie ku temu środki. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą poniekąd trudną do zabezpieczenia i tak jak możemy dzięki technologii bardzo łatwo zabezpieczyć własne mieszkania, tak poza jego drzwiami często musimy być zdani tylko na swoje umiejętności. Szczególnie narażone na przykre incydenty są kobiety, które pod względem fizycznym są delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przyczyną, dla której to właśnie przedstawicielki płci pięknej są bardziej narażone jest fakt, że przeciętny napastnik nie jest mężczyzną wysportowanym, a jedynie wykorzystuje przewagę siłową jaką natura dała płci męskiej. Panie nie znające sztuk walki są w większości przypadków słabsze od mężczyzn podobnie nie mających o nich pojęcia. W przypadku poznania podstawowych chwytów, przewaga mężczyzn zostaje zniwelowana i nieraz przechyla się na kobiecą stronę. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony umożliwia poznanie odpowiednich technik obronnych, jak również pozwala na wypracowanie właściwej nawyków w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne ARTMET »

  Kowalstwo artystyczne ARTMET

  ARTMET Kowalstwo Artystyczne zajmuje się świadczeniem wykonywaniem wyrobów wykonanych z różnego rodzaju metalów: Nasze wyroby to: bramy tradycyjne (uchylne), bramy przesuwne, ogrodzenia kute, ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria kominkowe, barierki schodowe, balustrady balkonowe oraz inne wyroby. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z najlepszej jakości materiałów wyłącznie Polskiego pochodzenia. Każde zamówienia jest indywidualnie przygotowane i przeprowadzone w oparciu o konsultacje z naszymi klientami. Projektujemy również wzory dekoracji, na życzenie naszych klientów łączymy różne techniki kowalstwa w taki sposób, aby nasz produkt wyróżniał się z pośród wielu innych. Zapraszam.

  Michał Lewandowicz
  tel. kom. +48 602 173 764
  tel/fax +48 44 714 03 27
  e-mail: artmet@o2.pl

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż SMD »

  Montaż SMD

  Specjalizacją zakładu SMD Wierzbicki jest zwłaszcza produkcja elektroniki użytkowej. Oferta głównie zawiera wysokiej klasy montaż powierzchniowy elementów SMD oraz montaż przewlekany THT. Rzetelna grupa elektroników zapewni zawodowy skład wyrobów. Zakład działa całościowo: od opracowania, przez produkcję, do uruchomienia towaru. O renomę wytwarzanych elementów dba załoga wykwalifikowanych elektroników i montażystów. Zakład SMD Wierzbicki jest firmą działającą w branży montażu elektronicznego od początku lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenie firmy poskutkowało dziesiątkami usatysfakcjonowanych kontrahentów.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • kalibrator »

  kalibrator

  W przypadku sprzętu pomiarowo-kontrolnego jeszcze niedawno trudno było ekspresowo znaleźć firmę świadczącą pełnowartościowe usługi handlowe w owym segmencie. Obecnie jest jednak inaczej. Dzięki przyszłościowym innowacjom, a głównie pojawieniu się Internetu odnalezienie konkretnego produktu z gamy narzędzi pomiarowo-kontrolnych nie zajmuje nawet chwilki czasu. Na stronach internetowych swoje usługi świadczą liczni sprzedawcy, którzy oferują fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Dzięki czemu nawet w tak marginalnej branży każdy kontrahent będzie w stu procentach usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ogniotrwałe i ognioodporne »

  Materiały ogniotrwałe i ognioodporne

  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się takie produkty jak: maty z włókna ceramicznego, moduły ceramiczne, płyty ogniotrwałe i izolacyjne, betony i zaprawy ogniotrwałe oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Kielce »

  Budowa domów Kielce

  Każde zamówkienie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego przystępujemy z osobna i z pasją a satysfakcja zleceniodawcy jest nadrzędnym celem.

  Sektorem na którym wykonujemy prace są Kielce i okolice, na potrzeby Klienta działamy jeszcze poza województwem świętokrzyskim.

  Naszym priorytetem jest budowa domów Kielce i wysoka jakość prac po interesujących cenach ? indywidualnych, dobranych do czynionych prac, gdyż polecenie naszego przedsiębiorstwa przez Klienta, jest najważniejszą możliwością reklamy. Pomagamy także w zakresie doboru materiałów budowlanych.

  Dysponujemy własnym sprzętem oraz szeroka gamą urządzeń i elektronarzędzi co zezwala usprawnić prace, ograniczyć koszty przeprowadzanych prac oraz proponować konkurencyjne ceny naszych usług.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne żurawie od Prohamat. Niezawodność »

  Niezawodne żurawie od Prohamat. Niezawodność

  Drugą najważniejszą pozycją ofertową są przenośniki taśmowe. Stalowa konstrukcja, najlepsze fabrykanty gwarantujące bezpieczeństwo oraz jakość realizowanych zadań. Przenośniki to już nierozdzielny aspekt funkcjonowania firm działających w ramach przemysłu ciężkiego.Bez wątpienia wie się od dawna, że urządzenia ułatwiają ludziom wykonanie skomplikowanych i mozolnych prac.Nasza rozmaita lista obejmuje produkcje żurawi słupowych i żurawi przyściennych, których handlem zajmujemy się od kilku lat.

  Funkcjonująca od 1990 roku firma Prohamat mająca siedzibę w Katowicach, na Górnym Śląsku to producent przenośników, żurawi jak również suwnic dla przemysłu wydobywczego i dla przemysłu lekkiego.Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi fabrykami, które chcą się rozwijać. Właśnie dla Nich posiadamy w produkcji przenośniki rolkowe oraz przenośniki wysuwne. Dopełnieniem oferowanych maszyn są przenośniki taśmowe nazywane inaczej taśmami rolkowymi, które przeznaczone są transportu fabrykantów za pomocą taśm ruszanych za pomocą rolek.Produkujemy również suwnice podwieszane, które są do najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku w Polsce. Nasze suwnice są jednodźwigarowe lub też mogą występować w formie dwudźwigarowej.

  Takie suwnice posiadają olbrzymi udźwig, wynoszący nawet kilkadziesiąt ton. Są one idealnym rozwiązaniem transportowym w składach, w których znajdują się wielkogabarytowe ładunki.W Naszej ofercie mamy sprzęt transportu bliskiego w tym głównie żurawie specjalne, które wytwarzamy także na specjalne życzenie Naszych odbiorców zgodnie z ich wymaganiami oraz dokładną specyfikacją techniczną.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRANA - Źródło życiodajnej energii »

  PRANA - Źródło życiodajnej energii

  Czy bezpieczeństwo podczas transportu jest dla Państwa ważne? Szukasz folii która zapewni Ci przejrzyste pakowanie ?Szukasz folii w którą zapakujesz niemal wszystko ?Firma PRANA-PACK oferuje gamę produktów opakowaniowych m.in. folię poliolefinową, folię stretch, taśmy pakowe, folię poliolefinową ze znakiem recyklingu, maszyn pakowych. Jesteśmy firmą zaopatrującą sklepy, hurtownie, hale produkcyjne oraz małe działalności gospodarcze w różnorodne rozmiary oraz wagę folii poliolefinowej oraz folii stretch. Nasza folia jest ceniona i polecana przez handlowców. Charakteryzują ją bardzo dobre parametry techniczne. Naszym priorytetem jest zadowolenie kupującego, rzetelny opis oraz fachowe podejście do klienta .Zapewniamy atrakcyjne ceny w kupnie hurtowym oraz detalicznym;Klient nasz Pan .Zajmujemy się również sprzedażą folii stretch - ręcznej oraz maszynowej. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek taśm pakowych które zapewniają mocne i bezpieczne zabezpieczenie ładunku podczas transportu, załadunku,przeładunku. Znajdują one zastosowanie w sklepach, hurtowniach oraz w gospodarstwie domowym. Taśmy te charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, są rozciągliwe, można ich używać praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Mając na uwadze energie odnawialną firma PRANA-PACK wprowadziła do swojego katalogu elektrownie wiatrowe. Inwestycja zamontowania takiego urządzenie szybko się zwraca i zaczyna zarabiać. Pamiętaj, że każdy grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. PRANA-PACK jest firmą prężnie rozwijającą się na rynku opakowaniowym.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą którą znajdą Państwo na stronie www.pranapack.pl.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • spulchniacze »

  spulchniacze

  Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości urządzeń jak choćby agregaty ścierniskowe nasza bogata i bardzo urozmaicona oferta jest odpowiedzią na wiele pytań tworzących się w Państwa głowach. Do tego urozmaicona oferta urządzeń takich jak włóki łąkowe, przenośniki kubełkowe lub agregaty talerzowe ukazuje że sprzęt rolniczy jest naszym konikiem, ale także okazja na bardzo korzystny zakupy najwyższej jakości urządzeń po konkurencyjnych pieniądzach . Innowacyjność, a także celne trafianie w wymagania stawiane na rynku staje się naszym czynnikiem najważniejszym . Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia kooperacji z naszą firmą. Sami się przekonajcie, że współpraca z nami skutkuje tylko i wyłącznie satysfakcją oraz zadowoleniem z fachowej obsługi oraz doradztwa jaki i przede wszystkim z naszych artykułów.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa sztuczne - przetwórstwo »

  Tworzywa sztuczne - przetwórstwo

  Wtrysk z gazem to świeża technologia tworząca detale z tworzyw sztucznych. Głównym obiektem zainteresowania naszego zakładu jest zarówno produkcja detali z tworzyw sztucznych jak i przetwórstwo tworzyw sztucznych Bydgoszcz. Jesteśmy firmą dysponującą dobrze wyposażonym parkiem maszynowym umożliwiającym najlepszej klasy produkcję oraz dopasowany do potrzeb klienta czas realizacji. Wszyscy nasi odbiorcy są zadowoleni z jakości produktów końcowych i ich funkcjonalności. Z opiniami poszczególnych odbiorców zapoznacie się Państwo w naszym serwisie internetowym. Zachęcamy także do kontaktu drogą mailową, nasi konsultanci wyjaśnią wszystkie, związane z naszymi produktami wątpliwości. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym inwestującym w najlepszy maszyny dlatego warto nam zaufać oraz podjąć z nami współpracę w zakresie detali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych!

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osłony harmonijkowe »

  Osłony harmonijkowe

  Posiadasz problem z notorycznymi awariami maszyn produkcyjnych? A może poszukujesz ułatwienia działania swojego parku maszynowego? W obu przypadkach warto zaciekawić się czym są osłony harmonijkowe. Ich działanie jest wybitnie proste - asekurują ruchome elementy maszyn rozwijając się lub składając w rytm manewrów zabezpieczanego elementu. Jeśli Twoje maszyny dodatkowo działają w dużym zanieczyszczeniu bądź innych niewłaściwych warunkach, wręcz obligatoryjne jest zapoznanie się z propozycją tego, co oferuje producent osłon harmonijkowych. Należałoby ponadto zaznaczyć, że są to wytwory krajowe, tworzone z największą troską o detale, a także jakość. Jeżeli jednak masz unikalny element maszyny, który wymaga ochrony - spytaj o propozycję wyprodukowania. Osłony do siłowników tworzone są również pod określony kształt i specyfikację. Wypróbuj!

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis »

  silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, produkcja, sprzedaż, serwis

  Silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego, a także silniki na magnesach stałych. Wamel - polski producent. Stawiamy na solidność i profesjonalizm w wykonaniu naszych projektów. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju silniki: silniki indukcyjne, silniki prądu stałego, silniki serwomechanizmowe prądu stałego oraz wiele innych. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez lata istnienia jesteśmy w stanie wykonać zamówienie ściśle według założeń naszych klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.sprezarki.biz.pl »

  www.sprezarki.biz.pl

  Firma „Atlas Copco” zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą artykułów oraz usług szerokiemu wachlarzowi klientów. Dostarczamy klientom najlepszej jakości maszyny do sprężonego powietrza i gazu, generatory, sprzęt budowlany i górniczy, architektury montażowe, maszyny pneumatyczne. Narodziny działalności w Polsce sięgają końca dwudziestych lat XX wieku. Pierwotnie sprzedaż produktów odbywała się przez dealerów, aż do roku 1944, kiedy to rozpoczęto działalność firmy „Atlas Copco”. Mamy Państwu również do zaoferowania wynajem i serwis maszyn z całego zakresu produktów prezentowanych przez naszą działalność. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania i funkcjonowania sprzętu, popartą wieloletnim doświadczeniem w dziale maszynowym. Oprócz tego mamy wykwalifikowaną kadrę robotniczą, która zawsze chętnie pomoże Państwu w doborze narzędzi dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kamery inspekcyjne »

  Kamery inspekcyjne

  Jesteśmy firmą, która na rynku działa od bardzo dawna a oprócz tego zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości kamer inspekcyjnych. Za sprawą naszym kamerom bardzo łatwo można dotrzeć do takich miejsc jak kanalizacja, wentylacja lub kominy. Dokładamy wszystkich starań, tak aby nasze kamery były wysokiej jakości a także spełniały wszystkie normy jakościowe. Na rynku działamy od 2006 roku a oprócz tego przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma klientami. Możemy pochwalić się posiadaniem własnego serwisu a także dlatego też niepodobna usterek jesteśmy w stanie przywrócić do równowagi na przestrzeni 72 godzin od otrzymania przez nas kamery do naprawy. W ofercie mamy także co niemiara różnych dodatkowych akcesoriów takich jak głowica z nadajnikiem, lokalizator, głowica z elastyczną sprężyną oraz dużo innych. Jesteśmy przekonani, że współdziałanie z nami to znamienity konstrukcja dla każdego.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka siłowa »

  Pneumatyka siłowa

  Przedsiębiorstwo pneumatyczne Pneumat System to polski producent siłowników pneumatycznych oraz dystrybutor narzędzi, maszyn i armatury pneumatycznej. W ofercie m.in. :
  1. Skonstruowane poziomo lub pionowo serie zbiorników ciśnieniowych. Zbiorniki ciśnieniowe oddzielają kondensat i ochładzają magazynowane powietrze. Zbiornik ciśnieniowy wraz a akcesoriami.
  2. Nowoczesne modele węży przemysłowych. Węże przemysłowe dla każdego typu medium.
  3. Posiadające jeden z najdłuższych okresów gwarancyjnych sprężarki tłokowe. Sprężarki tłokowe Orlik i Fini. Sprężarka tłokowa łatwa w konserwacji.
  Polecamy !

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek »

  Inteligentny budynek

  Laskomex to główny nasz producent urządzeń do budowy systemu domofonowego którego główne zalety to solidność oraz łatwość instalacji. Integrujemy podzespoły automatyki domowej budując ingeligentny budynek. Automatyka przemysłowa to specjalizacje dobrze nam znane. W zimie wykonujemy instalacje przeciwoblodzeniowe które są super ochroną przed zalegającymi soplami lodu.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwo napędy »

  Serwo napędy

  Na całym świecie działa a także regularnie wykonuje swoje artykuły setki tysięcy fabryk, które w swojej działalności specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach. W zależności do dużo czynników takich jakże na przykład baza surowcowa, dostęp do kadry pracowników, zapotrzebowanie bądź rynek zbytu każda fabryka zajmuje się czym innym. Nie można ukryć, iż sporo fabryk podczas swojej pracy korzysta z innych, gotowych już składników. Taki model współpracy ma szanse doprowadzić do rozwoju gospodarki i biznesu na świecie zaś to da nam jeszcze więcej miejsc pracy co doprowadzi do polepszania standardów życia. W dużo fabrykach na całym świecie aby wzbudzić firmy do rozwoju i poszerzania zakresu swojej działalności wprowadza się najlepsze technologie, które korzystnie wpływają na czas pracy i jej wydajność. Im więcej fabryka produkuje tym lepsze przynosi zyski zaś wiec a także pracownicy mogą więcej zarobić. Owe starania maja miejsce na całym świecie, robota osób jest ułatwiana a także bardziej automatyzowana.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Automatyka przemysłowa

  Automatyka to przyszłość przedsiębiorstw. Niestety w wypadku wszystkich maszyn wciąż wynikają pewne awarie. Jeśli chcesz szybko je usunąć, ażeby nie generować sporych strat skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zmierzą się z każdą usterką. Na wszystkie remonty Dajemy gwarancję wobec tego nie ma obawy, iż po pewnym czasie pozostaniecie Państwo z tym samym problemem. Zajmujemy się dodatkowo handlem urządzeniami z dziedziny robotyki. Odnaleźć u nas można niemal wszystko. Okazyjne ceny oraz ekspresowy czas wykonania zlecenia to największe atuty naszej oferty. Jeśli potrzebujesz podzespołu, który został już wycofany ze sprzedaży to zgłoś się do nas. Mamy szeroką propozycję tego typu modułów dlatego prawdopodobnie będziemy mieli możliwość Ci pomóc. O ile trzeba jesteśmy w stanie przeprowadzić realizacje błyskawicznie.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do kriochirurgii »

  Sprzęt do kriochirurgii

  Przedsiębiorstwo Kriosystem jest wiodącym na rynku polskim, wykonawcą układów gazów płynnych. Nasze instalacje wykonujemy z rur izolowanych próżniowo - VIP. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie, zdobywaliśmy przez wiele lat, współpracując z przedsiębiorstwami na całym świecie. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do krioterapii i kriochirurgii. Budujemy wysokiej jakości komory kriogeniczne, urządzenia do krioterapii miejscowej. Szpitalom oferujemy najlepsze urządzenia do kriochirurgii, która polega zamrażaniu i rozdzielaniu tkanek. Metoda ta pozwala na przyśpieszenie gojenia się ran,wyeliminowanie chorych tkanek.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • naprawa siłowników hydraulicznych METAL-SERW »

  naprawa siłowników hydraulicznych METAL-SERW

  PHU METAL-SERW z siedzibą w Dębnie jest to firma zajmująca się serwisem i naprawą hydrauliki siłowej. Naprawa oraz audyt układów hydraulicznych. Regeneracja podzespołów hydrauliki siłowej - siłowniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, skrzynie biegów, mosty napędowe, rozdzielacze hydrauliczne, Zajmujemy się naprawą maszyn budowlanych | rolniczych | leśnych oraz drogowych. Regeneracja koparek | ciągników | ładowarek | wózków widłowych | podnośników. Hydraulika siłowa METAL-SERW to profesjonalna firma zajmująca się naprawami i serwisem podzespołów oraz części od 1981 roku. Firma METAL-SERW zajmuje się także produkcją maszyn i urządzeń produkcyjnych realizując zamówienia na m. in. : maszyny produkcyjne, budowę pras hydraulicznych, projektowanie i budowę układów hydraulicznych, zasilaczy hydraulicznych itp

  Data dodania: 28 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Taśma z nadrukiem »

  Taśma z nadrukiem

  Nasza firma proponuje Państwu wyłącznie fachowe oraz jakościowe towary, takie jak: worki foliowe, taśma z nadrukiem, taśmy samoprzylepne i także profesjonalne maszyny do zamykania kartonów. Wszelkie oferowane przez nas artykuły są dzisiaj dostępne w niezwykle interesujących oraz nadzwyczaj przystępnych cenach, zaś z aktualnym cennikiem zdołają się Państwo zaznajomić na naszej stronie internetowej. Robiąc zakupy właśnie u nas mają Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności naszych towarów. Posiadamy niesłychanie wielkie doświadczenie na rynku, ponieważ nasza działalność istnieje już od nadzwyczaj długiego czasu, w związku z tym z pewnością należałoby zaufać tak kompetentnej firmie jak nasza. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami, informacje kontaktowe odkryją Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: