Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · następna strona »
 • księgowość konopnica »

  księgowość konopnica

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program kadrowy »

  Reset2.pl - program kadrowy

  Firma przygotowuje rozwiązania dla niewielkich, średnich jak również dużych firm. Aplikacje rachunkowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami i prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują błyskawicznie oraz dokładnie. Najważniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz magazynowe. Pozostałe aplikacje na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście »

  Profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście

  Biuro rachunkowe można już spotkać na każdym rogu, w każdym mieście. Powstaje coraz to więcej firm, które mogą zająć się księgowością. Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy chodzi o poprowadzenie księgowości naszej własnej firmy i znalezienie naprawdę dobrego fachowca w tej dziedzinie. Szukanie profesjonalnej księgowej zajmuje wtedy przedsiębiorcy dużo czasu. Jednak szukanie biura rachunkowego nie musi być męczące i problematyczne jeśli skorzystasz z pomocy serwisu www.DoradcyDlaBiznesu.pl Znajdziesz tam najlepszych fachowców w dziedzinie księgowości z całej Polski. Zapoznasz się z ich cennikiem, oferowanymi usługami i co najważniejsze, z opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dane biuro rachunkowe jest godne polecenia. Jednak serwis www.doradcyDlaBiznesu.pl to nie tylko biura rachunkowe. Skupia on także doradców finansowych, radców prawnych oraz audyt dla firm. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób znajdziesz doradcę, który w efektywny sposób usprawni twój biznes.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość Katowice

  Szukasz fachowych rad w kategorii rachunkowości? Zapraszamy do odwiedzenia biura rachunkowego znajdującego się w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od kilku z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż jest prowadzone przez osobę z długim doświadczeniem w tym zawodzie. Zaglądając na witrynę www biura, możesz zaznajomić się z pełną ofertą działalności biura łącznie z cenami usług. Trudnimy się kompleksową obsługą firm, z dziedziny rachunkowości. Robimy więc rozmaite ewidencje, rozliczenia roczne, sporządzanie deklaracji podatkowych, przechowywanie ksiąg etc.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowa »

  księgowa

  Profesjonalna i wykwalifikowana księgowa w firmie zapewnia grono korzyści dla przedsiębiorstwa i pozwala uniknąć wielu problemów. Nasze biuro hossa oferuje księgowość najwyższych lotów dla wymagających klientów, a równocześnie w korzystnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą świadczonych usług przedstawionych na powyższej stronie.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  System ERP SAP Business One

  System ERP SAP Business One to dopasowane do Twoich potrzeb oprogramowanie dla firm oferowane przez partnera SAP-SUPREMIS. Dzięki rozbudowanym modułom jak: program nieruchomości, CRM, księgowość program etc. oprogramowane ma zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie. Wdrożenie systemu dla firm przeprowadzone przez naszych certyfikowanych konsultantów, może tylko być zakończone sukcesem. Jest to rozwiązanie dostępne cenowo oraz łatwe w implementacji. Dlaczego warto zastanowić się nad inwestycję w system ERP? SUPREMIS-Złoty Partner SAP oferuje oprogramowanie dla firm, dopasowane w 100% do potrzeb przedsiębiorstwa. System dla firm SAP Business One wspomoże każdą działalność. To za pomocą elastycznych modułów jak: CRM, program nieruchomości, księgowość program czy kadry i płace, zarządzanie firmą staje się bardzo łatwe, a dostępność danych za jednym kliknięciem w systemie niebywale zachęcające. http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html[url=http://]http://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware[url=http://]http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - usługi księgowe Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN - usługi księgowe Warszawa

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Koronowo Biuro rachunkowe »

  Koronowo Biuro rachunkowe

  Biuro księgowe Koronowo proponuje Państwu usługi księgowe dla Państwa firmy. Prowadzi  Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, ma w ofercie rozliczanie przychodów w ewidencji ryczałtu, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie  potrzebnych deklaracji do urzędu skarbowego, dokumentacji  płacowo-kadrową, rozliczeń z ZUS i Fiskusem. Dzięki ograniczonej liczbie klientów poświęcimy  Państwu ilość czasu dostosowaną do aktualnych  potrzeb. Przez telefon, lub  drogą mailową jesteśmy  w stałym kontakcie z klientami. Rozliczamy PIT-y  roczne do Urzędu Skarbowego zarówno  firm jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Doświadczenie branży ( 15 lat), tj. prowadzenie księgowości firmom z  różnych branż pozwala na profesjonalne podejście . Kwalifikacje właścicielki biura potwierdza Certyfikat Ministra Finansów, a  biuro rachunkowe Koronowo wykupiło ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. Biuro Podatkowe  wyręczy Państwa z prac  związanych z księgowością, podatkami oraz  rozliczeniami publiczno-prawnymi. Zachęcam do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem, oferta jest dla Państwa.

   

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Rachunek

  Wszyscy zdają sobie sprawę w teraźniejszych czasach nieprosto o idealne programy do regulowania rachunków czy również faktur. Testując przykładowo sformułowanie ?biuro rachunkowe Rzeszów? google daje nas wiele bezużytecznych rezultatów, a wszakże dążymy do idealnej odpowiedzi.
  Załatwiając wczasy nikt nie ma chęci zamartwiać o rozliczeniach. Spójrz na naszą propozycję w chwili obecnej, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Tobie to co zawsze potrzebowałeś. Staramy się, aby nasz kontrahent za każdym razem był zadowolony, zarówno z naszych działań jak i rezultatów.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Chcesz prościej rozliczać się z fiskusem? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro rachunkowe Poznań dostarcza rozległy wybór usług dla firm chcących oszczędzić czas na formalnościach i powierzyć je ekspertom. Dostarczamy pełną księgowość Poznań, kadry i płace, przygotowujemy dokumenty na potrzeby firmy. Drobiazgowy spis tego, czego dotykają nasze usługi księgowe Poznań cennik można odszukać na naszej witrynie internetowej. Z nami biznes bez wątpliwości będzie o wiele łatwiejszy, ponadto nie zapłacisz za nasze usługi dużo.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi księgowe w Krakowie »

  Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi księgowe w Krakowie

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant prowadzi usługi księgowe od 2003 roku. Zaufało nam ponad juz ponad 200 firm o bardzo różnej specyfice działalności.
  Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg, doświadczoną kadrę, dostęp online. Nasi pracownicy przechodza ciągłe szkolenia podnoszące kfalfikacje.. Staramy się na bieżąco informowac naszych klientów zmianach zachodzacych w przepisach podatkowych. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z o.o, spółek komandytowych oraz spólek akcyjnych.Reprezentujemy podatnika przed organami podatkowymi.
  Tel 124182379 Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp. z o.o
  ul. Rakowicka 10B/4
  róg z ul Topolową
  31-511 Kraków
  Dla naszych stałych klientów posiadamy bezpłatny parking.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe K3 »

  Biuro Rachunkowe K3

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Usługi księgowe Poznań

  Męczy Cię prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych? My możemy Ci pomóc rozwiązać ten problem! Spółka KancelariaRB Doradztwo Podatkowe Poznań, działająca w Wielkopolsce od 1991 r. proponuje fachowy outsourcing księgowości. W naszej ofercie znajduje się: audyt podatkowy, prowadzenie ewidencji VAT, obsługa kadrowo ? płacowa oraz reprezentowanie przedsiębiorstw przed jednostkami ZUS. Proponujemy też przygotowywanie rozliczeń podatkowych dla osób indywidualnych. W swojej pracy doradca podatkowy Poznań wykorzystuje najnowsze technologie teleinformatyczne, tzn. że obsługa księgowa odbywa się bardzo sprawnie.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Gubin »

  Usługi księgowe Gubin

  Obecnie każda wielka firma posiada własny dział rachunkowy. A co z małymi i mikro firmami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura księgowego. Znów pojawia się pytanie. Jak myszlisz? W dobie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się wiele platform online oferujących usługi rachunkowości na odległość. Czy zaleca się korzystać z takich ofert? Stanowczo nie. Dokumentacja naszej firmy to tak naprawdę strategiczne zasoby wiedzy. Powierzając te dane przez Internet serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka wypadek, że z powodu awarii dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie serwisy za to nie odpowiadają, gdyż mają to napisane w własnych regułach. No cóż, co w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku znanych w naszym mieście biur księgowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich szefami jesteśmy w stanie oszacować, czy warto jednej z nich polegać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę rzetelnej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielce, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe

  Witamy serdecznie na naszej fachowej stronie. Nasza firma posiada faktycznie duże doświadczenie na rynku, od niezwykle długiego czasu zajmujemy się księgowością i podatkami, wskutek tego nasze profesjonalne biuro rachunkowe tarnowskie góry oferuje takie usługi jak, księgowa tarnowskie góry lub także podatki tarnowskie góry. Naturalnie to jeszcze nie wszystko, zatem serdecznie zachęcamy do szczegółowego poznania się z całą resztą naszego przestronnego asortymentu, a także z niesłychanie niskim cennikiem naszych usług ? bezsprzecznie przypadnie od Państwu do gustu. Stawiamy na jakość i w związku z tym jesteśmy pewni, że wszystkie usługi przez nas wykonane są na najwyższym poziomie. Trzeba pamiętać, że w przypadku księgowości nie można oszczędzać. Trzeba wydać odpowiednie pieniądze aby być w pełni zadowolonym.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy www ksiega podatkowa pl »

  Program księgowy www ksiega podatkowa pl

  SKP Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl to program księgowy, z którego już od trzydziestu lat korzystają tak małe i średnie firmy, jak i biura rachunkowe. Warto wiedzieć, że to jedyny w Polsce program księgowy, w którym masz szansę używać jedynie te moduły, które są Ci niezbędne, a co za tym idzie – zaoszczędzić sporo pieniędzy, mając do dyspozycji w pełni wyposażone narzędzie. Jeśli będziesz potrzebował innych funkcji, możesz dobrać po jakimś czasie kolejne moduły.
  Program przypadnie do gustu wszystkim firmom, w których prowadzona jest książka przychodów i rozchodów bądź ryczałt ewidencjonowany – mała księgowość. Zawiera on szeroką gamę przydatnych funkcji. Dzięki niemu można stworzyć Jednolity Plik Kontrolny i rozliczyć podatek VAT. Program wyliczy także za Ciebie wynagrodzenia Twoich pracowników, kilometrówkę i pomoże w obsłudze magazynów i co więcej – będzie kontrolować daty Twoich zapłat skoryguje wszystkie Twoje błędy.
  Taki kpir program księgowy ułatwi prowadzenie spraw dotyczących kadr i płac. Program Super Księga Podatkowa wspiera firmy i biura rachunkowe w niezbędnych działaniach związanych ze zmianami w przepisach. Jest stale aktualizowany z uwagi na zmieniające się przepisy księgowo - podatkowe. To bardzo dobra propozycja dla użytkowników innego oprogramowania księgowego, którzy jednakże nie są zadowoleni z jego funkcjonowania lub nie będzie ono w dalszym ciągu rozwijane i aktualizowane. Chętni, którzy zastąpią używany obecnie program do małej księgowości na Super Księgę podatkową otrzymają rabat.
  Mała księgowość – program SKP jest intuicyjny i bardzo czytelny, dlatego bez trudu poznasz jego funkcje. Pamiętaj, że zapewniamy Ci dodatkowe wsparcie w kwestiach dotyczących jego korzystania. Wypróbuj najbardziej doceniany program podatkowy w atrakcyjnej cenie. Jeśli nie jesteś pewien, ściągnij ze strony wersję demo. Wybierz proste rozwiązania i odwiedź naszą stronę www. ksiega-podatkowa. pl!

  Data dodania: 05 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Poltax Toruń »

  Poltax Toruń

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasz zespół złożony jest z kompetentnych i rozeznanych ekspertów w dziedzinie finansów i księgowości. Wierzymy, że to właśnie szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich firmy. Oferowane przez naszą firmę usługi rachunkowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje profesjonalne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zlecając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez naszych specjalistów analizy finansowe ułatwią Ci podejmowanie racjonalnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy rejestracji firmy. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania niezbędnych papierów. Wspólnie określimy odpowiedni sposób rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla nas najważniejsza jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o bogatą wiedzę w dziedzinie prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z różnorodnymifirmami. Nowatorskie narzędzia księgowe dają nam możliwość szybciej rozliczać Twoje finanse i dokładniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z nami Twoja firma będzie lepiej prosperować.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • księgowy Bielsko »

  księgowy Bielsko

  Kancelaria Biegłych Rewidentów P. U. „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka zlokalizowana jest na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają ogomne doświadczenie, wiedzę która zdobyli przez cały czas pogłębiają by być na bieżąco oraz skutecznie realizować swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 i Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich kompetencja a także pasja, kooperacja z odpowiednimi biurami, znaczny zakres działania a oprócz tego terminowość wykonywanych zleceń. Najwyższa jakość świadczonych usług gwarantowana. Do zaznajomienia z szerszą propozycją namawiamy na stronę bądź do siedziby naszej kancelarii w Bielsko-Białej.

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowa obsługa księgowa firm Bydgoszcz »

  kompleksowa obsługa księgowa firm Bydgoszcz

  Przedsiębiorstwo Tax-Spot z siedzibą w Bydgoszczy to biuro rachunkowe funkcjonujące na rynku od wielu lat. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i również małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Jako zespół fachowców w zakresie księgowości i podatków zapewnia elastyczne podejście oraz kompetentne konsulting. Realizując usługi księgowe, prowadzi księgi handlowe, ewidencje oraz sprawy urzędowe w imieniu klientów. Sporządza deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne i również finansowe. Oferuje spory wybór rozwiązań upraszczających rachunkowość. Prowadzi elektroniczny obieg dokumentów, udostępniając je przez Internet. Tax-Spot zajmuje się obsługą kadrowo-płacową. Organizuje szkolenia dla klientów zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej oraz aspektami prawnymi związanymi z jej prowadzeniem.

  Data dodania: 18 04 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »