Reklama Google


terapia w depresji Wrocław

terapia w depresji Wrocław Psychoterapeuta pracujący w oparciu o psychoanalizę wspomaganą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek realizuje konsultacje i również psychoterapię indywidualną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z długim doświadczeniem specjalizuje się w danych obszarach: terapia stresu, leczenie w depresji, kuracja wypalenia zawodowego. Zasłużony psychoterapeuta a oprócz tego biegły w temacie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż chiński AMO, terapię Reiki oraz Radiestezję Zdrowia. Fachowy psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel wewnętrzny (wg NFSH) a oprócz tego energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu różnego gatunku stanów lękowych a oprócz tego przygnębienia, poczucia bezsensu życia i smutku, bezsenności oraz uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, albo zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

terapia w depresji Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Lublin »

  Psychoterapia Lublin

  W niemal każdym małżeństwie nawet w najwybitniej rozumiejącym się przeplatają się pogodniejsze a także mniej pomyślne okresy. Komplikacja ma miejsce w momencie, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i za bardzo górować. W takim momencie potrzebna jest terapia małżeńska Lublin. Jej zasadniczym zagadnieniem jest wsparcie w zrozumieniu odczuć rozstrzygających o nieporozumieniach i przewodzących do rodzinnego kryzysu. Na analogicznej zasadzie ma miejsce zawodowa terapia Lublin. Osobną sprawą psychoterapia lublin jest wybranie takiego eksperta, jak chociażby psycholog Lublin, który dopomaga rozwikłać problemy tak jak z minionego czasu, jak i chwili obecnej.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Poznań da tobie możliwość sięgnąć po długowieczność. »

  Tai Chi Poznań da tobie możliwość sięgnąć po długowieczność.

  Gdy czytasz hasło TaiChi, myślisz niewątpliwie, co to ma być? Ospałe, gesty w niczym nie przywodzą na myśl umiejętności walki czym Tai Chi zdaje się ma być. To jedynie złudzenia. Jak to przeważnie w orientalnej tradycji jest, cezura między różnymi dziedzinami nie jest nadmiernie intensywna. Ta sztuka ma dwa nurty. Jest umiejętnością walki a w tym samym czasie sztuką zachowania zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań kultywujemy drugi z tych przejawów. Nie odcinamy się od tradycji sztuki walki. Aprobujemy niemniej, że zakres bojowy w nowoczesnym otoczeniu wydaje się być mniej przydatny aniżeli wymóg utrzymania zdrowia. Do dawnych epok można zaliczyć sytuacje, gdy zdołaliśmy dzięki swoim umiejętnościom, gołymi rękami pokonać kilku rywali. Dzisiaj doświadczamy poważniejszego konkurenta - cywilizację. Przeciwnika, który cichaczem, z wolna rujnuje nasze zdrowie. Coraz bardziej powszechne dzisiaj dolegliwości serca, nadciśnienie, zaczynają zbierać pokłosie większe niż niejedna wojna. Artretyzm, ból kręgosłupa czy bóle pleców, są tak rozpowszechnione, że wydajemy się je uważać za normalną składową życia. Nie musi tak być. Korzystając z tysiącletniej chińskiej mądrości, możemy usunąć z naszego życia efekty stresów, czy tak znana dolegliwość jak ból kolan. Tai-Chi oferuje niezwykły układ ćwiczeń regenerujących balans organizmu. Działa całościowo na organizm a nie miejscowo tak jak większa część teraźniejszych terapii. Dzieki temu aktywowane są spontaniczne odruchy obronne ciała. Możemy odzyskać a co najważniejsze, utrzymać zdrowie.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psycholog Poznań

  Poza opinii innych ludzi, kobieta powinna też szczególną uwagę zwracać na to, czy określony specjalista regularnie projektuje badanie usg, cytologię itp. Są takie sytacje psychoterapeuta poznań może przekonać kobietę do etgo typu badań. Należy pamiętać, że obowiązkiem każdego lekarza psycholog szczecin jest przeprowadzenie podczas wizyty badania piersi. Jeżeli już chodzi o usługi świadczone zarówno, w osobistych gabinetach ginekologicznych, jak również publicznych można tu wyróżnić m.in. prowadzenie ciąży, posiewy, badania hormonalne, histopatologiczne oraz cytologiczne, leczenie nadżerek, zapaleń i wiele innych. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny, porady medyczne -zadbaj o swoje zdrowie »

  Portal medyczny, porady medyczne -zadbaj o swoje zdrowie

  Jakie danie jest najbardziej potrzebnym posiłkiem przed rozpoczęciem dnia? Dlaczego tak ważny wpływ ma sport na nasze dobre samopoczucie? Czy każde przebarwienie to potencjalny czerniak? Na jakich zasadach odżywiać się i jaki powinien wyglądać sposób naszej egzystencji aby zminimalizować szanse dla takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca? Na te a także na bardzo wiele różnych pytań znajdziesz rozwiązania w poniższym portalu medycznym. Różnorakie porady lekarskie a także metody radzenia sobie i z tymi poważnymi i z drobniejszymi schorzeniami oraz wiedzę i informacje związane z wyglądem, urodą czy też zdrowym odżywianiem. Ten portal medyczny jest projektem informacyjnym a zawarta w nim baza treści jest równomiernie poszerzana o następne porady medyczne oraz różne treści związane z medycyną zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Na pewno dobrze jest uobszerniać swoją wiedzę związaną z tematyką zdrowia, gdyż dzięki temu możemy nierzadko zaoszczędzić nieco czasu a także nierzadko naszych nerwów. Często przecież przydarza się, że chcemy zasięgnąć informacji, które nas interesują z danej dziedziny medycyny tj. pediatrii, ginekologii, urologii, dermatologii czy po prostu chcemy nauczyć się jaka dieta będzie najbardziej optymalna, warto w takim przypadku przed udaniem się do specjalisty najpierw odwiedzić źródła internetowe.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Złe przeczucie, niepokoje przed pogorszeniem stanu życiowego, zgon, lecz również nałogi, przywiązanie do czegoś bądź też kogoś to niezmiernie częste przyczyny pogorszenia stanu mentalnego wielu ludzi. Nie każdy jest na tyle tęgi, by znieść godnie na przykład śmierć przyjaciela. Nieraz takie sytuacje życiowe doprowadzają do rozłamu. Człowiek gwałtownie traci sens swojego życia. To, co miłował, przepadło, umarło, zginęło. Nie widzi dalszego sensu własnej egzystencji, jest apatyczny na wszystko, ukrywając w sobie ból. Wtenczas właśnie przyda się profesjonalna pomoc psychologiczna warszawa, jaka pozwoli poradzić sobie z przeszkodami oraz wrócić do codzienności pełnej pozytywów i odcieni. Jeśli ktoś wybitnie pragnie zapanować nad własnym istnieniem, pragnie powrócić do normalności, Prowadzimy sesję także przez internet. Nie musisz wychodzić z mieszkania! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Logopeda online przez Skype i internet

  Terapia z logopedą online jest szczególnie polecana dla rodziców i ich dzieci, którzy mieszkają za granicą Polski. Żyjąc na emigracji, dostęp do polskojęzycznego logopedy pozostaje bardzo utrudniony i często terapia online jest jedyną metodą pomocy dla dziecka. Terapia w gabinecie wirtualnym przez internet i Skype jest taka samo efektywna jak terapia u logopedy tradycyjnego. Do terapii online wystarczy komputer lub tablet, ulubiona książka dziecka, trochę kartek papieru, kredki i mazaki. Logopeda online zajmuje się korektą typowych wad wymowy u dzieci i młodzieży dwujęzycznej. Zajęcia z logopedą przez internet pomogą także dzieciom z dysleksją w celu profilaktyki, diagnozy i terapii zaburzeń z tym związanych. Terapia przez Skype to także dobry wybór dla dzieci autystycznych oraz ze spektrum autyzmu.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia par i rodzin w Warszawie »

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie.
  Jednym z coraz częściej spotykanych problemów we współczesnej rodzinie są problemy z wszelkiego rodzaju uzależnieniami.
  Terapia uzależnień to bardzo bliskie mi zagadnienie, w których od wielu lat realizuję się z prawdziwymi sukcesami.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutom specjalizującym sie w terapii rodziny i terapii par oraz problemach wynikających z wszelkiego rodzaju uzależnień.
  Specjalizuję się w pomocy osobom uzależnionym od środków oraz osobom uzależnionym behavioralnie. Uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od narkotyków oraz uzależnienie od gier hazardowych to najczęstsze przypadki uzależnień z jakimi spotykam się w pracy i spieszę z profesjonalną pomocą.
  Osoby lub pary zdecydowane na rozpoczęcie psychoterapii zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie.
  W przypadku zainteresowania służę wsparciem terapeutycznym online.

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Warszawa porady »

  dobry seksuolog Warszawa porady

  Nie każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z problemami w sferze seksualnej. Niekiedy konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a precyzyjniej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog Daniel Cysarz posiada rozległe doświadczenie jako psychoterapeuta i seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi problemami sfery seksualnej. W toku sesji terapeytycznych poruszane są problemy tj. niekonwencjonalne preferencje seksulane, trudności z okresleniem potrzeb, czy brak libido. D. Cysarz oferuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak a także terapię przez Skype. Posiada dwa gabinety, jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat działalności zawarto na stronie internetowej cysarz. pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej witrynie internetowej. Odwiedź nas bo z pewnością warto.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Psychoterapia Kraków

  Bednarczyk Paweł – terapeuta Gestalt, specjalizuje się w psychologii pieniądza, szczęścia i spełnienia. W sytuacji gdy przeżyłeś traumę, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz kłopot z odszukaniem własnego ‘dlaczego’, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy Pawła.
  Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. depresji, traumy, kłopotów osobistych, pokonać kryzys partnerski, odbudować wiarę we własne siły i innych ludzi.
  Dzięki psychoterapii z najlepszym psychoterapeutą, przez konwersację, zadawanie pytań i odnajdywanie odpowiedzi, będziesz w stanie szybko i prawidłowo pozbyć się wszystkich kłopotów, które sprawiają, że żyje się trudno. Puścisz w zapomnienie przykrą przeszłość i będziesz potrafił skupić się na budowaniu szczęścia i realizowaniu celów życiowych.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Uzależnienia Szczecin

  Zapraszamy do oferty jaka przygotowaliśmy wraz z Naszym Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Zajmujemy się profesjonalną pomocą dla osób uzależnionych. Nasze programy terapeutyczne to między innym pomoc w przypadku uzależnienia od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych, uzależnienia od Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Nasze terapie to: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto prowadzimy takie usługi jak: warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Nasza pomoc potrafi pomóc wyjść zupełnie z uzależnienia, z którym się zmagacie. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej, na której umieściliśmy wiele informacji o naszej ofercie oraz działalności. Polecamy kontakt w razie zainteresowania.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »