Reklama Google


Uzależnienia Szczecin

Uzależnienia Szczecin Zapraszamy do oferty jaka przygotowaliśmy wraz z Naszym Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Zajmujemy się profesjonalną pomocą dla osób uzależnionych. Nasze programy terapeutyczne to między innym pomoc w przypadku uzależnienia od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych, uzależnienia od Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Nasze terapie to: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto prowadzimy takie usługi jak: warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Nasza pomoc potrafi pomóc wyjść zupełnie z uzależnienia, z którym się zmagacie. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej, na której umieściliśmy wiele informacji o naszej ofercie oraz działalności. Polecamy kontakt w razie zainteresowania.

Szczegóły strony www.ctu.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.ctu.szczecin.pl:

Uzależnienia Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Lublin »

  Psychoterapia Lublin

  W niemal każdym małżeństwie nawet w najwybitniej rozumiejącym się przeplatają się pogodniejsze a także mniej pomyślne okresy. Komplikacja ma miejsce w momencie, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i za bardzo górować. W takim momencie potrzebna jest terapia małżeńska Lublin. Jej zasadniczym zagadnieniem jest wsparcie w zrozumieniu odczuć rozstrzygających o nieporozumieniach i przewodzących do rodzinnego kryzysu. Na analogicznej zasadzie ma miejsce zawodowa terapia Lublin. Osobną sprawą psychoterapia lublin jest wybranie takiego eksperta, jak chociażby psycholog Lublin, który dopomaga rozwikłać problemy tak jak z minionego czasu, jak i chwili obecnej.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Psychoterapeuta Wrocław

  Ośrodek we Wrocławiu, dający pomoc w zakresie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma znacznie poszerzyła zakres usług i aktualnie składa się z 4 sekcji. Kompleksowo wyszkolony personel zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudniani przez centrum fachowcy cieszą się powszechnym uznaniem. Klienci, których interesuje oferta typu psycholog bądź psychoterapia, mogą liczyć na kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do usług pod hasłem seksuolog. Specjaliści troszczą się o dyskretny nastrój, zapewniający klientom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i pełną psychoterapię. Do wyboru jest wiele rodzajów terapii: indywidualne, grupowe, rodzinne czy dla par. Ośrodek prowadzi również specjalistyczne szkolenia oraz wspiera dobór pracowników.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Pedagog Lublin

  Ogromna grupa rodziców w obecnych czasach zauważa powiększające się kłopoty wychowawcze a także zaburzenia psychologiczne odnoszące się do ich wychowanków. Nader nagminnie zastanawiają się oni co mogło je wzbudzić i jak wspomóc swoim pociechom. Jednak brak trafnej informacji i doświadczenia w tej sferze prowadzi przeważnie do sytuacji zdecydowanie odmiennej ? do postępu wymienionych problemów. W tym przypadku absolutnie należytym rozwiązaniem jest indywidualna terapia pedagogiczna. Jako wykwalifikowany socjoterapeuta Lublin w sposób kompetentny i sprawny chętnie pomogę dzieciom jak również ich opiekunom w takich zaburzaniach jak: dysleksja Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Metody za wsparciem jakich pracuję to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama oraz dodatkowo inne.
  Ciepło zachęcam do odwiedzin ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Zdobędziesz w nim kompetentną i zawodową pomoc.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny, porady medyczne -zadbaj o swoje zdrowie »

  Portal medyczny, porady medyczne -zadbaj o swoje zdrowie

  Jakie danie jest najbardziej potrzebnym posiłkiem przed rozpoczęciem dnia? Dlaczego tak ważny wpływ ma sport na nasze dobre samopoczucie? Czy każde przebarwienie to potencjalny czerniak? Na jakich zasadach odżywiać się i jaki powinien wyglądać sposób naszej egzystencji aby zminimalizować szanse dla takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca? Na te a także na bardzo wiele różnych pytań znajdziesz rozwiązania w poniższym portalu medycznym. Różnorakie porady lekarskie a także metody radzenia sobie i z tymi poważnymi i z drobniejszymi schorzeniami oraz wiedzę i informacje związane z wyglądem, urodą czy też zdrowym odżywianiem. Ten portal medyczny jest projektem informacyjnym a zawarta w nim baza treści jest równomiernie poszerzana o następne porady medyczne oraz różne treści związane z medycyną zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Na pewno dobrze jest uobszerniać swoją wiedzę związaną z tematyką zdrowia, gdyż dzięki temu możemy nierzadko zaoszczędzić nieco czasu a także nierzadko naszych nerwów. Często przecież przydarza się, że chcemy zasięgnąć informacji, które nas interesują z danej dziedziny medycyny tj. pediatrii, ginekologii, urologii, dermatologii czy po prostu chcemy nauczyć się jaka dieta będzie najbardziej optymalna, warto w takim przypadku przed udaniem się do specjalisty najpierw odwiedzić źródła internetowe.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog czempiń - Diagnostyka i Terapia »

  Psycholog czempiń - Diagnostyka i Terapia

  Gabinet Psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  Psycholog, Doradca zawodowy, Arteterapeuta

  - Konsultacje, wsparcie, rozmowy psychologiczne
  - Diagnoza rozwoju intelektualnego, osobowości, emocji
  - Rozwiązywanie problemów wychowawczych, szkolnych, emocjonalnych
  - Trening pamięci i koncentracji
  - Techniki efektywnego uczenia się
  - Doradztwo zawodowe: testy predyspozycji, pomoc w wyborze szkoły, zawodu
  - Psychologia sportowa: Doraźne przygotowanie psychologiczne sportowców do ważnych zawodów oraz kompleksowa praca nad budowaniem mentalnego mistrzostwa sportowego.
  - "Gimnastyka mózgu" dla seniorów
  - Terapia również w oparciu o biofeedback
  - Ciekawe formy zajęć dla dzieci: edukacja poprzez zabawę, gry edukacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik interaktywnych

  Cennik:

  -konsultacja psychologiczna: 70zł
  -Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży: 50zł
  - Badania: ceny ustalane indywidualnie

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji »

  Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe. Stany po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, leczenie zwapnień okołostawowych, zapalenia ścięgna Achillesa,
  leczenie otyłości, usuwanie blizn i rozstępów, kinesiotaping, fala uderzeniowa, magnetronik, elektroterapia, laser, ultradźwięki. Każdy pacjent ma zagwarantowaną indywidualną terapię rehabilitacyjną według najwyższych standardów. Umożliwia to maksymalne skrócenie czasu leczenia. Ponadto prowadzimy wyjątkowo skuteczną redukcję nadwagi oraz pomagamy pozbyć się toksyn za pomocą jonowego oczyszczania organizmu. Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji!

  Data dodania: 16 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia par i rodzin w Warszawie »

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie.
  Jednym z coraz częściej spotykanych problemów we współczesnej rodzinie są problemy z wszelkiego rodzaju uzależnieniami.
  Terapia uzależnień to bardzo bliskie mi zagadnienie, w których od wielu lat realizuję się z prawdziwymi sukcesami.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutom specjalizującym sie w terapii rodziny i terapii par oraz problemach wynikających z wszelkiego rodzaju uzależnień.
  Specjalizuję się w pomocy osobom uzależnionym od środków oraz osobom uzależnionym behavioralnie. Uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od narkotyków oraz uzależnienie od gier hazardowych to najczęstsze przypadki uzależnień z jakimi spotykam się w pracy i spieszę z profesjonalną pomocą.
  Osoby lub pary zdecydowane na rozpoczęcie psychoterapii zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie.
  W przypadku zainteresowania służę wsparciem terapeutycznym online.

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Warszawa porady »

  dobry seksuolog Warszawa porady

  Nie każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z problemami w sferze seksualnej. Niekiedy konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a precyzyjniej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog Daniel Cysarz posiada rozległe doświadczenie jako psychoterapeuta i seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi problemami sfery seksualnej. W toku sesji terapeytycznych poruszane są problemy tj. niekonwencjonalne preferencje seksulane, trudności z okresleniem potrzeb, czy brak libido. D. Cysarz oferuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak a także terapię przez Skype. Posiada dwa gabinety, jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat działalności zawarto na stronie internetowej cysarz. pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej witrynie internetowej. Odwiedź nas bo z pewnością warto.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • neurologopeda młodzież »

  neurologopeda młodzież

  W prowadzonym przez nas gabinecie wykonujemy wysokiej jakości elektrostymulację podniebienia. Jest to jeden z ważniejszych zabiegów logopedycznych o rewelacyjnym działaniu leczniczym. Potrafi on zwalczyć sporo dolegliwości - m. in. opóźniony rozwój mowy a także zaburzenia dyslaliczne - zatem polecamy go wielu swoim pacjentom. Dzięki niemu ogromna ilość osób odzyskała już swoje poprzednie zdrowie. U nas neurologopeda umie złapać fajny kontakt ze wszystkimi pacjentami. W sposób natychmiastowy a także zarazem bardzo dokładny wykonuje cały zabieg, który trwa zwykle kwadrans. Stosowana przez nasz gabinet metoda jest w pełni bezbolesna, dlatego nie należy się jej w żadnym stopniu bać. Wszystkie zabiegi realizujemy zresztą przy pomocy doskonałych i również bardzo nowoczesnych aparatów do elektroterapii, które pospołu z nami dbają o pacjentów.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • terapia w depresji Wrocław »

  terapia w depresji Wrocław

  Psychoterapeuta pracujący w oparciu o psychoanalizę wspomaganą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek realizuje konsultacje i również psychoterapię indywidualną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z długim doświadczeniem specjalizuje się w danych obszarach: terapia stresu, leczenie w depresji, kuracja wypalenia zawodowego. Zasłużony psychoterapeuta a oprócz tego biegły w temacie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż chiński AMO, terapię Reiki oraz Radiestezję Zdrowia. Fachowy psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel wewnętrzny (wg NFSH) a oprócz tego energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu różnego gatunku stanów lękowych a oprócz tego przygnębienia, poczucia bezsensu życia i smutku, bezsenności oraz uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, albo zakupów.

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »