Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Uzależnienia Szczecin

Uzależnienia Szczecin Zapraszamy do oferty jaka przygotowaliśmy wraz z Naszym Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Zajmujemy się profesjonalną pomocą dla osób uzależnionych. Nasze programy terapeutyczne to między innym pomoc w przypadku uzależnienia od hazardu, uzależnienia od narkotyków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od gier komputerowych, uzależnienia od Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Nasze terapie to: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto prowadzimy takie usługi jak: warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Nasza pomoc potrafi pomóc wyjść zupełnie z uzależnienia, z którym się zmagacie. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej, na której umieściliśmy wiele informacji o naszej ofercie oraz działalności. Polecamy kontakt w razie zainteresowania.

Szczegóły strony www.ctu.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.ctu.szczecin.pl:

Uzależnienia Szczecin

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gorzów »

  Psycholog Gorzów

  Gabinet Psycho Komfort zaprasza na naszą stronę internetową, gdzie poznają Państwo naszą pełną ofertę jaką mamy przygotowaną dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Psycholog Gorzów. Gabinet prowadzi specjalista psycholog Julia Chomska posiadająca niezbędne kwalifikację oraz umiejętności. Zajmujemy się prowadzeniem terapii psychologicznych a naszą specjalnością jest terapia stworzona specjalnie dla amerykańskich astronautów, biofeedback. Metoda ta pozwala na zwiększenie prętkości myślenia oraz zwiększa możliwości zapamiętywania. Biofeedback Gorzów. Pomagamy zarówno osobą prowadzącym firmy, sportowcom jak i osobą, które mają problemy ze stresem. Jeżeli chcieliby Państwo poznać możliwości naszych terapii zapraszamy do naszego nowo otwartego gabinetu na ulicy Piłsudskiego w Gorzowie. Psycholog sportu Gorzów. Pierwsza wizyta w promocyjnej cenie jednego złotego.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Pedagog Lublin

  Ogromna grupa rodziców w obecnych czasach zauważa powiększające się kłopoty wychowawcze a także zaburzenia psychologiczne odnoszące się do ich wychowanków. Nader nagminnie zastanawiają się oni co mogło je wzbudzić i jak wspomóc swoim pociechom. Jednak brak trafnej informacji i doświadczenia w tej sferze prowadzi przeważnie do sytuacji zdecydowanie odmiennej ? do postępu wymienionych problemów. W tym przypadku absolutnie należytym rozwiązaniem jest indywidualna terapia pedagogiczna. Jako wykwalifikowany socjoterapeuta Lublin w sposób kompetentny i sprawny chętnie pomogę dzieciom jak również ich opiekunom w takich zaburzaniach jak: dysleksja Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Metody za wsparciem jakich pracuję to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama oraz dodatkowo inne.
  Ciepło zachęcam do odwiedzin ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Zdobędziesz w nim kompetentną i zawodową pomoc.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog czempiń - Diagnostyka i Terapia »

  Psycholog czempiń - Diagnostyka i Terapia

  Gabinet Psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  Psycholog, Doradca zawodowy, Arteterapeuta

  - Konsultacje, wsparcie, rozmowy psychologiczne
  - Diagnoza rozwoju intelektualnego, osobowości, emocji
  - Rozwiązywanie problemów wychowawczych, szkolnych, emocjonalnych
  - Trening pamięci i koncentracji
  - Techniki efektywnego uczenia się
  - Doradztwo zawodowe: testy predyspozycji, pomoc w wyborze szkoły, zawodu
  - Psychologia sportowa: Doraźne przygotowanie psychologiczne sportowców do ważnych zawodów oraz kompleksowa praca nad budowaniem mentalnego mistrzostwa sportowego.
  - "Gimnastyka mózgu" dla seniorów
  - Terapia również w oparciu o biofeedback
  - Ciekawe formy zajęć dla dzieci: edukacja poprzez zabawę, gry edukacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik interaktywnych

  Cennik:

  -konsultacja psychologiczna: 70zł
  -Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży: 50zł
  - Badania: ceny ustalane indywidualnie

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Złe przeczucie, niepokoje przed pogorszeniem stanu życiowego, zgon, lecz również nałogi, przywiązanie do czegoś bądź też kogoś to niezmiernie częste przyczyny pogorszenia stanu mentalnego wielu ludzi. Nie każdy jest na tyle tęgi, by znieść godnie na przykład śmierć przyjaciela. Nieraz takie sytuacje życiowe doprowadzają do rozłamu. Człowiek gwałtownie traci sens swojego życia. To, co miłował, przepadło, umarło, zginęło. Nie widzi dalszego sensu własnej egzystencji, jest apatyczny na wszystko, ukrywając w sobie ból. Wtenczas właśnie przyda się profesjonalna pomoc psychologiczna warszawa, jaka pozwoli poradzić sobie z przeszkodami oraz wrócić do codzienności pełnej pozytywów i odcieni. Jeśli ktoś wybitnie pragnie zapanować nad własnym istnieniem, pragnie powrócić do normalności, Prowadzimy sesję także przez internet. Nie musisz wychodzić z mieszkania! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji »

  Fizykoterapueta.com.pl - Prywatne Centrum Rehabilitacji

  W naszym Centrum Rehabilitacji zapewniamy szeroki zakres fachowego leczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej schorzeń takich jak: niedowłady, rwa kulszowa, porażenia, nerwobóle, lumbago, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle i zawroty głowy, zmiany reumatologiczne kręgosłupa i stawów, ostrogi piętowe. Stany po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych, leczenie zwapnień okołostawowych, zapalenia ścięgna Achillesa,
  leczenie otyłości, usuwanie blizn i rozstępów, kinesiotaping, fala uderzeniowa, magnetronik, elektroterapia, laser, ultradźwięki. Każdy pacjent ma zagwarantowaną indywidualną terapię rehabilitacyjną według najwyższych standardów. Umożliwia to maksymalne skrócenie czasu leczenia. Ponadto prowadzimy wyjątkowo skuteczną redukcję nadwagi oraz pomagamy pozbyć się toksyn za pomocą jonowego oczyszczania organizmu. Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji!

  Data dodania: 16 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia par i rodzin w Warszawie »

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie

  Psychoterapia par i rodzin w Warszawie.
  Jednym z coraz częściej spotykanych problemów we współczesnej rodzinie są problemy z wszelkiego rodzaju uzależnieniami.
  Terapia uzależnień to bardzo bliskie mi zagadnienie, w których od wielu lat realizuję się z prawdziwymi sukcesami.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutom specjalizującym sie w terapii rodziny i terapii par oraz problemach wynikających z wszelkiego rodzaju uzależnień.
  Specjalizuję się w pomocy osobom uzależnionym od środków oraz osobom uzależnionym behavioralnie. Uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od narkotyków oraz uzależnienie od gier hazardowych to najczęstsze przypadki uzależnień z jakimi spotykam się w pracy i spieszę z profesjonalną pomocą.
  Osoby lub pary zdecydowane na rozpoczęcie psychoterapii zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie.
  W przypadku zainteresowania służę wsparciem terapeutycznym online.

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Warszawa porady »

  dobry seksuolog Warszawa porady

  Nie każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z problemami w sferze seksualnej. Niekiedy konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a precyzyjniej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog Daniel Cysarz posiada rozległe doświadczenie jako psychoterapeuta i seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi problemami sfery seksualnej. W toku sesji terapeytycznych poruszane są problemy tj. niekonwencjonalne preferencje seksulane, trudności z okresleniem potrzeb, czy brak libido. D. Cysarz oferuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak a także terapię przez Skype. Posiada dwa gabinety, jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat działalności zawarto na stronie internetowej cysarz. pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej witrynie internetowej. Odwiedź nas bo z pewnością warto.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin - Agata Poręba »

  Psycholog Lublin - Agata Poręba

  Psychoterapia Lublin - gabinet Agaty Poręby oferuje kompleksowe wsparcie w przypadku przeżywania trudności w życiu codziennym rozlicznego rodzaju od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog i terapeuta niesie pomoc pełnoletnim oraz dzieciom oraz młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psycholog Agata Poręba pracuje także jako nauczyciel akademicki. Prowadzi także współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, jak również programów rozwojowych i aktywizacji osób bez pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z normami mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. Oferuje ponadto szkolenia oraz warsztaty. Gabinet Agaty Poręby warto polecić, gdyż proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi porządane rezultaty. Należy też wspomnieć, iż Agata Poręba wciąż rozszerza swą wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Psychoterapia Kraków

  Bednarczyk Paweł – terapeuta Gestalt, specjalizuje się w psychologii pieniądza, szczęścia i spełnienia. W sytuacji gdy przeżyłeś traumę, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozstanie, straciłeś bliską osobę, masz kłopot z odszukaniem własnego ‘dlaczego’, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy Pawła.
  Paweł pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. depresji, traumy, kłopotów osobistych, pokonać kryzys partnerski, odbudować wiarę we własne siły i innych ludzi.
  Dzięki psychoterapii z najlepszym psychoterapeutą, przez konwersację, zadawanie pytań i odnajdywanie odpowiedzi, będziesz w stanie szybko i prawidłowo pozbyć się wszystkich kłopotów, które sprawiają, że żyje się trudno. Puścisz w zapomnienie przykrą przeszłość i będziesz potrafił skupić się na budowaniu szczęścia i realizowaniu celów życiowych.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »