Angielski Online


Reklama Google


Turystyka zagraniczna - portal wiedzy

Turystyka zagraniczna - portal wiedzy TwojaEuropa.pl - kontakty i praktyczne informacje... Jak studiować w Europie, jak zdobyć fundusze unijne i rozwijać firmę za granicą, jak podróżować po krajach europejskich, jak działają instytucje i prawo unijne. Ponadto, bieżące wydarzenia polityczne, gospodarcze i kulturalne w Unii Europejskiej, a także ciekawostki dla każdego (kuchnia europejska, zwyczaje, europejskie kino...).

Szczegóły strony www.twojaeuropa.pl:

Podlinkuj stronę www.twojaeuropa.pl:

Turystyka zagraniczna - portal wiedzy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Bilety lotnicze online »

    Bilety lotnicze online

    Dzięki wyszukiwarce połączeń lotniczych w serwisie rezerwacyjnym agencji turystycznej AS można zarezerwować bilety lotnicze na większość dostępnych rejsów na całym świecie. Dotyczy to także połączeń obsługiwanych przez tanie linie lotnicze np. Wizzair i Ryanair. Rezerwacja biletów lotniczych odbywa się w całości online, czyli nie trzeba wychodzić z domu po ich odbiór. Po dokonaniu płatności system generuje bowiem unikalny numer rezerwacji, który jest tzw. ebiletem - wystarczy go podać na lotnisku przy odprawie.

    Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Emiraty z INA-TOUR »

    Emiraty z INA-TOUR

    Zapraszamy do Emiratów Arabskich - kraj o wielu obliczach: fascynujące pustynie, cudowne plaże, góry sięgające 3000 m n.p.m., luksusowe hotele. Dubaj od dawna jest metropolią handlową i prawdziwym rajem dla robiących zakupy. Kontrast stanowią proste wioski beduińskie, oazy, targi wielbłądów ? wszystko to oferuje niezwykły świat Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dubaj - miasto w ciągu ostatnich 20 lat przeżyło bardzo intensywny rozwój. Warto zobaczyć wieżę hotelu Burj Al Arab mierzącą 327 m i będącą jedną z najwyższych budowli Środkowego Wschodu oraz Burj Khalifa, który z wysokością 850 m pobił już wszystkie rekordy wysokości i jest najwyższą konstrukcją wybudowaną przez człowieka. Obok wybudowano największe centrum handlowe na świecie - Dubai Mall. Obecnie realizowane są kolejne inwestycje, takie jak Business Bay, składający się z 500 wieżowców, czy Dubai Waterfront. The Palm - sztuczna wyspa w kształcie palmy, określana jest już teraz mianem ósmego cudu świata. Wyspa ma wymiary 5 x 5 km i składa się z 17 "liści palmowych" oraz "pnia" łączącego ją z lądem. Większość hoteli usytuowana jest przy piaszczystej plaży Jumeirah Beach o długości 35 km. Znajduje się tutaj inna nowa atrakcja turystyczna - Souk Madinat - miasto w stylu arabskim z akweduktami, wiatrakami, targowiskami, centrami handlowymi i luksusowymi hotelami. Zapraszamy na naszą stronę, a tu tysiące ofert wypoczynku i wycieczek do innych interesujących krajów oraz wyszukiwarki połączeń promowych i autobusowych.

    Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
  • Chorwacja »

    Chorwacja


    Ciepło zapraszamy do portalu turystycznego oferującego sposobność rzetelnego poznania Chorwacji. W wortalu naszym znajdują się problemy złączone z Chorwacją. Zaintrygowani użytkownicy odkryją w tym miejscu między innymi opisy interesujących miejsc (jak Istria czy Dalmacja), jakie koniecznie należałoby zobaczyć w czasie pobytu w Chorwacji. Portal stara się przybliżyć gościom w największym stopniu pociągające miejsca np. Zadar, Split czy Dubrownik i nie tylko przy pomocy materiałów relacjonujących szeroko te miejsca a dodatkowo na skutek zdjęć zamieszczonych w galeriach.

    Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • turystyka »

    turystyka

    Serwis przydatny dla spragnionych wczasowiczów pragnących wyjechać na rozkoszny wypoczynek. Prezentuje rozległą ofertę bazy hotelowej jak również biur podróży w dedykowanej oprawie graficznej. Interesujący jest także zaimplementowany moduł opinii wyrażanych przez użytkowników serwisu. Prezyzyjny system filtrowania zapewni otrzymanie poszukiwanych informacji w jednej chwili, z kolei rejestracja własnego profilu na stronie otworzy dostęp do nowych funkcji.

    Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • Biuro podróży Mamut Travel, All inclusive, Last minute »

    Biuro podróży Mamut Travel, All inclusive, Last minute

    Biuro podróży Mamut Travel zaprasza na wakacje z nami. W swojej ofercie mamy wycieczki, wczasy, first minute, last minute, all inclusive, wycieczki objazdowe, kolonie, rejsy po morzu, narty i nie tylko. Specjalnie na zamówienie grup przygotowujemy wyjazdy motywacyjne, integracyjne i inne. Na stronie mogą Państwo zarezerwować hotel na całym świecie, a także wykupić wakacje. Prowadzimy również sprzedać biletów kolejowych, lotniczych i autokarowych.

    Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • Holocaust Auschwitz »

    Holocaust Auschwitz

    Odwiedzając serwisy rozmaitych biur podróży staramy się wynaleźć coś przyciągającego w okolicy, w której będziemy się znajdować. Najwięcej podróżników co roku odwiedza Kraków i jego okolice. Zachęcające oferty znajdują się na stronie cracowtours.pl. Jest ona skierowana przede wszystkim dla turystów spoza granicy, którzy chcą poznać kawałek Polski, a w tym wypadku Kraków oraz jego okolice. Serwis zawiera mnóstwo ważnych treści, podanych w jasny i przejrzysty sposób, posiada wersję angielską. Najwięcej turystów korzystając z propozycji tej strony decyduje się na wyjazd do Muzeum zbrodni hitlerowskiej w Oświęcimiu i do Kopalni Soli w Wieliczce. Przyciągająca jest także oferta "In the footsteps of John Paul II" czyli "Śladami Jana Pawła II". Są to miejsca oraz trasy, które warto w rzeczy samej poznać i zobaczyć.

    Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Turystyka i praca w Australii »

    Turystyka i praca w Australii

    Na stronie www można znaleźć warte uwagi informacje o pięknym kontynencie jakim jest Australia. Jak do tej pory napisaliśmy między innymi o fladze Australii, regionach i stanach. W dziale turystyki zamieściliśmy artykuły o atrakcjach turystycznych takich jak opera w Sydney oraz wspaniała rafa koralowa. Na witrynie znaleźć można przydatne poradniki wyjaśniające czy praca w australii jest czymś warym rozważenia. Piszemy także o zapierającej dech w piersiach przyrodzie oraz o ważnej części historii jaką z całą pewnością są pierwotni mieszkańcy - Aborygeni. Nasz serwis www jest bezustannie aktualizujemy aktualizowany, dlatego właśnie już niedługo pojawią się następne wiadomości o Australii.

    Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Zielone Szkoły Wrocław »

    Zielone Szkoły Wrocław

    Zielone Szkoły Wrocław - to oferta skierowana do szkół z Wrocławia jak i szkół z całego woj. dolnośląskiego. Zapewniamy interesujące położenie ośrodka w Radkowie.

    Program, Zielone Szkoły Wrocław, zapewniamy szeroki wybór zajeć: z geologii, z rękodzieła, wycieczki rowerowe, wspinaczka, zajęcia z mapą i kompasem, gry terenowe, ogniska i dyskoteki.
    Serdecznie zapraszamy - Chris.

    Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Rynek podgórski »

    Rynek podgórski

    Lubicie Kraków? Odwiedziłeś słynne miejsca tego niepowtarzalnego miasta? Poznałeś już rynek Podgórski? Przedstawiamy stronę prezentującą najciekawsze atrakcje grodu podwawelskiego. Dużo ciekawych informacji, najciekawsze zabytki, ciekawostki kulturalne. Portal obrazująca Gród Kraka odwiedź podgorze.pl - rozległa strona z informacjami o imprezach kulturalnych, historii, aktualnościach, ciekawostkach.

    Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
  • Górska Pasja - Tatry, Beskidy, Karkonosze, Bieszczady »

    Górska Pasja - Tatry, Beskidy, Karkonosze, Bieszczady

    Portal turystyczny gorskapasja.pl to serwis dla wszystkich osób, które lubią wędrować po górach, a w chwilach, kiedy nie mogą tego robić chciałyby pooglądać zdjęcia z rejonów górskich, czy też poczytać relacje z wypraw innych. Serwis oferuje wiele atrakcyjnych wieści o bieżących sytuacji turystycznej w rejonach górskich jak np. stopień zagrożenia lawinowego, atrakcje kulturalne czy imprezy sportowe.
    Serwis oferuje też opisy szlaków turystycznych, które zostały podzielone na szlaki łatwiejsze oraz trudniejsze. Oczywiście szlaki łatwe czy proste są przewidziane dla osób mało doświadczonych czy tez skierowane na tzw rozruch,a szlaki trudniejsze oczywiście są dla osób doświadczonych. Po przeczytaniu opisów każdy turysta jednak sam zdecyduje gdzie się wybrać.
    Dla tych, którzy nie lubią schodzić z gór serwis oferuje opisy schronisk turystycznych, w których można się posilić lub przenocować.

    Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »